Skocz do zawartości
andik

Pilot lub słuchawki do Defy

Rekomendowane odpowiedzi

andik

Część,

szukam jakichś sensownych słuchawek z pilotem i pisząc pilot, mam na myśl coś, co pozwoli przełączać utwory bez dotykania telefonu i żeby dźwięk był na sensownym poziomie, a nie jak w tym zestawie dołączanych fabrycznie. Może widzieliście gdzieś samego pilota z gniazdem 3.5?

Ewentualnie czy wiecie jak sprawić, aby Defy przy wyłączonym ekranie przerzucała utwory w odtwarzaczy przy przytrzymaniu przycisku głośności - tak jak w CM (przynajmniej na magicu tak miałem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kurop

z defy całkiem ładnie grają słuchawki klipsch x1m mają mikrofon i przycisk który podobno w niektórych odtwarzaczach muzyki pozwala na przerzucanie utworów ale sam tego nie sprawdzałem bo mam wersję bez mikrofonu.

Jeżeli szukasz innych, określ coś konkretniej wymagania co do rodzaju słuchawek i ceny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andik

Słuchawek szukałem do 150 PLN.

To kryterium bardzo zawęża pole do popisu z "przyzwoitymi" słuchawkami. Aczkolwiek wspomniane słuchawki Klipsch X1M w pixmanii są dostępne za 123 PLN.

Raczej myślę o dousznych, niezłym pomysłem są na pałąku, przy sportach nie wypadają tak jak douszne. W moich uszach nigdy nic się nie trzymało, ale też nie miałem do czynienia ze słuchawkami z górnej półki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam kupic sluchawki stereo bluetooth zalatwiaja sprawe w pelni. Ja mam nokii bh-503 i dzialaja extra, owszem mozna znalezc jeszcze mniejsze od moich takie douszne, widzialem takie motoroli i nokia tez chyba robi. Te ktorych ja uzywam maja super bas, tylko sa ciut za ciezkie jak na takie zaglowne i po godzinie juz nie jest komfortowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andik

Ja posiadam słuchawki BT BH-103, ale za ich pomocą nie mogę przełączyć piosenki w Defy i to dla mnie problem. Dodatkowo takie słuchawki trzeba regularnie ładować, a wymagają innej ładowarki. Pomijając fakt że bh-103 brzmią świetnie, mają jednak mnóstwo kabelków i się plączą.

Dodatkowo BT zmniejsza i tak krótką żywotność baterii w telefonach z połączeniem do internetu.

Ale dzięki za radę - w sumie BH 503, czy 505 wyglądają kusząco....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Prawidłowy pinout w naszej Defy:

1. Tip - Left audio

2. Ring - Right audio

3. Ring - Ground

4. Sleeve - Mic

Edytowane przez bether

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

Nie wiem który, ale chyba taki jak w Iphonie. Ktoś to może potwierdzić? Czy akcesoria dedykowane dla Iphone jak zestaw słuchawkowy działają dobrze z Motorolą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paff

Tak, słuchawki dedykowane dla ajfona będą pasowały do defy, sprawdzałem.

Co do ciekawych z mikrofonem i jednym przyciskiem to polecam soundmagic mp21. Rewelacyjnie grają, jedynie delikatne są, szczególnie przewód silikonowy no i mają bogate wyposażenie.

Pisząc rewelacyjnie chciałbym zaznaczyć, że w swojej cenie, to super rewelacyjnie, na zmianę z kossami porta pro i tych drugich dość często nie zabieram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

Paff widzę, że jesteś obeznany w temacie więc pytanie: Czy znasz może jakiś zestaw gdzie dostanę sam pilocik, z minijackiem, żeby był w nim mikrofon? Mam już dobre słuchawki od Sony więc chciałbym tylko móc je podłączyć i mieć choćby jeden przycisk na takim zestawie co już umożliwia zmianę piosenek :) W dawnej Nokii miałem coś takiego: Nokia AD54 HS45 AD-54 HS-45 X6 E72 N97 N95 5800 N8 (1452513375) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

No i bardzo mi na razie tego brakuje:( Niby prosta rzecz a na prawdę cieszyła:) Wiem, że mogę kupić cały zestaw soundmagic mp21, ale wolałbym drugi raz kasy nie wydawać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Ja wziąłem pilot od słuchawek od LG.

Uciąłem wtyczkę i przylutowałem jack'a 4-pinowego.

Śmiga jak ta lala :-)

post-290-14255698055627_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi