Skocz do zawartości
andik

Pilot lub słuchawki do Defy

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj najpierw podłączyć słuchawki a potem włączyć odtwarzacz i wtedy powinno działać tak jak pisałem wcześniej.

Ja właśnie tak mam.

Poddaje się :)

Podłączyłem słuchawki, włączyłem odtwarzacz. Gra muzyka, wciskam przycisk od mikrofonu i wybieranie głosowe :/

Chciałem kupić ten zestaw mp21 ale co będzie jak podłącze i będzie to samo? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Sorki, ale nie umiem Ci pomóc oprócz doradzenia wypróbowania PowerAMP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko. Dzięki za zainteresowanie. Po prostu wolę pchełki niż te szerokie i dlatego walczę :)

Mam jeszcze pilota od nokii, z tego tematu:

Nokia AD54 HS45 AD-54 HS-45 X6 E72 N97 N95 5800 N8 (1452513375) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Po podłączeniu pilot nie reaguje w ogóle.

Coś pisałeś że można wtyczki zamienić. Mógłbyś wytłumaczyć jak chłopu na granicy? :)

Jak go podłącze do Defy to gra ale muzyka bez basów i jakaś dziwna. Jakby się go przerobiło żeby chociaż muza była normalnie bez pilota i mikrofonu, to nie szukałbym na razie nic innego.

Po prostu ważne że pchełki. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

W pilocie z Nokii trzeba zamienić Masę z Mic.

Niestety nie wiem czy będą działać klawisze inne niż główny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamienić znaczy rozebrać jacka i przelutować kabelki czy odciąć i dać nowy? Ciekawe który jack pasuje, w ostateczności zaryzykuje i wezmę od oryginału.

Fajnie jakby działał chociaż od rozmów czyli zarówno mikrofon jak i ten przycisk do odbierania. Może i robił by za mini pilota z jednym przyciskiem :)

ps. niby guma, zdjąłem i styki zalane plastikiem w środku :/ pozostaje tylko nowy jack chyba.

Edytowane przez Waszko80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Zobacz czy pilot od nokii jest rozbieralny.

Tam kabelki przelutujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro jadę przetestować SoundMagic MP21. Mam możliwość testu przed zakupem :)

Na wszelki wypadek zainstaluje PowerAMP.

Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

PS. Słuchawki SoundMagic MP21 zakupione. Rewelacja :)

Działa pilot, działa mikrofon. Polecam.

Jedna uwaga- najlepiej używać Power AMP. Niestety płatny, ale można go kupić nie posiadając karty kredytowej. Koszt jakieś 15-18 zł.

Edytowane przez Waszko80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, może włączę się do tematu, ostatnio nabyłem(w ten piątek) słuchawki bluetooth motoroli s305, są stereo, maja funkcje przełączania następnego, poprzedniego utworu. przycisk odbierania. Podobno można połączyć 2 urządzenia.

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, słuchawki są bardzo małe i lekkie, ładnie się dopasowały do mojej głowy, zauważyłem tylko lekkie upijanie koło uszów ale tylko przy założonych okularach. Dobrze się trzymają. Muszę trochę ponosić to bedę mógł się wiecej wypowiedzieć.

Przy rozmowie głosowej super się sprawują, wszystko elegancko słychać, wyraźnie grają, żadnych opóźnień, spory zasięg.

Odtwarzanie muzyki też bardzo dobre, ładny basik jest co mnie zdziwiło, są dosyć głośne, nawet może za, są przyzwoite lepiej się sprawują od tych dodanych na kablu do defy, bardzo zbliżona jakość dźwięku do nokii BH-505 (może te dają wrażenie większej czystości), ale motoroli moją zaletą, że nie są douszne i jest sterowanie.

No i chyba najważniejsza kwestia sterowania, sterowanie działa, ale zdarza się, że czasami nie reaguje, nie wiem czemu, jeszcze za mało z niej korzystałem. Ale jak już zadziała to działa bez zarzutów, chyba poza przewijaniem z tego co mi się wydaje. Denerwująca rzeczą jest ze po wybraniu połączenia słuchawki włącza się wybieranie głosowe (ale to chyba można wyłączyć. Na razie jestem świeżym użytkownikiem.

Generalnie jestem zadowolony.

Cena ok 130zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie z troche innej beczki - mogę jakoś przeprogramować przycisk na słuchaweczkach z pudełka DEFY?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Denerwująca rzeczą jest ze po wybraniu połączenia słuchawki włącza się wybieranie głosowe (ale to chyba można wyłączyć. Na razie jestem świeżym użytkownikiem.

robson_on - też mnie to denerwowało. Powód - standardowy odtwarzacz. Zainstaluj PowerAMP i problemu nie będzie :)

Antszej - o programowaniu przycisków nie słyszałem. W PowerAMP jeden przycisk to pauza, dłużej przyciśnięty to następny utwór. Nic innego u mnie nie działa. Ale to mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi