Skocz do zawartości
andik

Pilot lub słuchawki do Defy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest taka możliwośc ale ja w orginalnych słuchawkach jak naciskam przycisk to jest stop/play a jak przytrzxymuje ten przycisk to przełanczam piosenke do przodu oczywiście program do muzyki PowerAMP :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się czy nie lepiej po prostu kupić stereo bt.

Jabra clipper lub SE MW600 co o tym myślicie?

Z tego co mi wiadomo powinny działać przycisku sterujące, głośność i odbieranie, z tym że trzeba je ładować.

A jakie słuchawki przewodowe z mikrofonem polecacie?

Edytowane przez Szymciow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukacie po innych firmach a przecież Motorola ma bardzo dobre S9. Używam ich już od 3 lat, najpierw z V 6 max, potem E 8 a teraz z Defajką.Naprawdę fajnie grają i można nimi sterować połączeniami jak i odtwarzaczem.

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi

Pozwolę sobie odświeżyć temat.

Zastanawiam się na zakupem słuchawek a-JAYS ONE.

Występują one w 2 wersjach:

a-JAYS ONE - same słuchawki

a-JAYS ONE+ - słuchawki z mikrofonem i pilotem

różnica w cenie to prawie 100%

Czy ma ktoś taki zestaw tzn. Defy z a-JAYS ONE+? Jeśli tak to czy działa ten pilot i mikrofon?

Mam też jeszcze inne pytanie. W wątku były poruszane kwestie pinout-ów we wtyczkach. Próbowałem wczoraj podebrać do mojej Defy słuchawki z zestawu SE Experia Mini Pro. Niestety dźwięk był tylko w jednej słuchawce i tak samo jest po podłączeniu do Experii. Niestety nie były one podpinane wcześniej i zastanawiam się czy podpinając je do Defy mogłem je zepsuć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ralfie

Mam Jaysy. Wprawdzie Three, ale jestem bardzo zadowolony. Bass jest świetny, dźwięk czysty.

Polecam. Jak już z mikrofonem to nie One+ tylko Four.

Koszt ok. 170 PLN. Sam zamierzam wymienić na Four, bo w moich padł kabel, na gwarancji wymienią na nowe, a może za dopłatą na Four. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj odkryłem, że moje słuchawki (standardowe od Defy) zostały wyprane i spędziły 3 dni na mrozie.

Może ktoś polecić zamiennik tych sluchawek? Słuchawki douszne (dokanałowe w ostateczności), najlepiej żeby słuchawki miały mikrofon i przycisk współpracujący z Motorolą Defy.

max 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się pod temat.

Posiadam Sennheisery PX100-I i potrzebowałbym do nich pilota. Niestety, nie ma porównaniu, jeśli chodzi do jakość z dodawanymi słuchawkami od Motoroli. Próbowałem z innym (4 pinowym) pilotem od jakichś słuchawek, ale działa tylko po wciśnięciu przycisku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

warto zobaczyc soft

[h=1]JAYS Headset Control[/h]z innymi słuchawkami tez działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi chodziło oto, że dźwięk w słuchawkach staje się normalny po wciśnięciu guzika. Nie ma na to jakiejś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pozwolę sobie odświeżyć temat.

Zastanawiam się na zakupem słuchawek a-JAYS ONE.

Występują one w 2 wersjach:

a-JAYS ONE - same słuchawki

a-JAYS ONE+ - słuchawki z mikrofonem i pilotem

różnica w cenie to prawie 100%

Czy ma ktoś taki zestaw tzn. Defy z a-JAYS ONE+? Jeśli tak to czy działa ten pilot i mikrofon?

Mam też jeszcze inne pytanie. W wątku były poruszane kwestie pinout-ów we wtyczkach. Próbowałem wczoraj podebrać do mojej Defy słuchawki z zestawu SE Experia Mini Pro. Niestety dźwięk był tylko w jednej słuchawce i tak samo jest po podłączeniu do Experii. Niestety nie były one podpinane wcześniej i zastanawiam się czy podpinając je do Defy mogłem je zepsuć?

Podpinam się pod pytanie kolegi, też jestem zainteresowany tymi słuchawkami :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi