Skocz do zawartości
habeck

OS Monitor [monitorowanie systemu, podkręcanie procesora]

Rekomendowane odpowiedzi

habeck

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eolwral.osmonitor&hl=pl

Nie mam pojęcia dlaczego ta apka jest tak mało popularna. Przerzuciłem się na nią z ZDboxa, który mocno się rozrósł przez ostatnie 2 lata. OS Monitor niewiele zajmuje, nie zajeżdża procka, pozwala na sprawne monitorowanie tego co dzieje się w systemie. Do tego autor wrzucił polską wersję. Mocno polecam - używam jej od dłuższego czasu, a pokazywane na bieżąco zużycie procka w postaci bara na pasku to świetna rzecz. Żaden z niej kombain i to jest główna zaleta kiedy ktoś potrzebuje informacji i systemie (po rozwinięciu paska pokazywane w powiadomieniach jest zużycie CPU, pamięci, bateria i jej temp. oraz 3 najbardziej w danej chwili zużywające procka aplikacje), możliwości przełączania procesów (długie tapnięcie na wyświetlonym w appce procesie), czy ich ubijania kiedy zażynają procka lub pamięć. Do tego ma logi, info o połączeniach, możliwość kręcenia procka i zmian governorów. Rewelacja. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super apka właśnie zainstalowałem i jak na razie same plusy :) fajną opcją jest dodanie do paska powiadomień takiego mini monitorka :D Trzeba zrobić dobrą reklamę tej apce bo chyba nie jest jakoś super znana. Bardzo polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi