Skocz do zawartości
krasus2

Brak Zasięgu, Reboot do trybu Recovery? Problem z modemem?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólem mój telefon dzisiaj oszalał do reszty, już wczenisje mialem lekki problemy z zasiegiem, po prostu gubił go w sposób losowy. Dzis kiedy kolega poprosił abym przełożył kartę sim bo mu bateria umarła a musiał zadzwonić... to przełożyłem ale nie złapalem zasięgu i pyk... du*a... telefon sam zaczął wchodzić w recovery .... rebootować się i szaleć.

Używałem CyanogenMod 10.2 z tego co pamiętam.... czy wgranie stockowego roma pomoże? A potem zainstalować znowu jakiś custom rom? Czy serwis?

Próbowałem kodu ale odpowiedź była że nie ma sieci... pomocy proooszę..

Aha dodatkowa informacja, zrobiłem Wipe'a w nadzieji że pomoże, nie pomogło...dodatkowo wywaliło mi IMEI O_o wpisując *#06# jest IMEI (puste pole)

standardowo SGS I9000

przeszukiwałem forum i znalazłem kilka pomysłów ale nie do konca zgadzały się one z moimi objawami i dlatego zakładam nowy Topic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acheron

@up

wgraj odinem rom trzy plikowy z re-partition, powinno pomóc i Imei powinien wrócic , tutaj rom Trzy plikowy Hotfile.com: Hébergement de fichiers par un clic: I9000XXJVS.zip(hasło: samfirmware.com) według tego poradnika http://forum.android.com.pl/f193/flashowanie-za-pomocae-odina-oraz-root-samsung-galaxy-s-47947/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowo romy cm'a przed flashem robią backup efs. Znajdziesz go w folderze sdcard/backup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi