Skocz do zawartości
davidii

Karta pamięci do lg 4x hd

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka , zastanawiam się nad kupnem karty pamięci do lg 4x hd , widziałem na allegro za 70zł . 32gb class 10 + gratisy. ale też widze za 80zł .64gb class 10 . i tu me pytanie czy 64gb będzie mulić i czy warto wydawać na karty class'y 10 ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie ceny za takie karty... daj spokój. Popatrz lepiej na SanDisk, Toshiba, Sony tam nie znajdziesz takich cen ale znajdziesz jakość a to robi różnicę. Class 10 myślę, że warto sam mam i nie narzekam, szczególnie przy większych pojemnościach gdzie kopiuje się więcej plików a potem telefon ma to skanować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw
    ...czy warto wydawać na karty class'y 10?...

Czy warto wydawać na stare karty? O ile telefon nie obsługuje nowych to warto. Natomiast jeśli obsługuje UHS1 to nie kupowałbym staroci typu class 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy 64gb nie będzie zamulać na lG 4x hd , i czy w grach będzie to robić różnice gdy będe miał class 4 a class 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Davilo

hmmm tylko wiecie że na stronie producenta jest info że 4xHD obsługuje do 32GB? ;p

aha, ja mam 16GB c4 i nie mam najmniejszych zamuleń, więc nie wiem czy jest zasadność kupowania C10... nagrywam FullHD na c4 i daje rade :)

Karta GoodRAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hmmm tylko wiecie że na stronie producenta jest info że 4xHD obsługuje do 32GB? ;p

aha, ja mam 16GB c4 i nie mam najmniejszych zamuleń, więc nie wiem czy jest zasadność kupowania C10... nagrywam FullHD na c4 i daje rade :)

Karta GoodRAM

nie wiem czy można ale wklejam linka do karty 64gb Karta Pamięci 64GB SanDisk LG Swift 4X HD P880 (3354401102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kompatybilność(testowane):

LG 4X HD P880

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy wielkość karty albo klasa ma znaczenie dla czasu pracy baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benyy

Jeśli będzie miała powolny przesył danych, to i telefon będzie musiał dłużej mielić, co z kolei będzie działać na baterie - ale nie powinno być to jakoś bardzo odczuwalne. Ale mogę sie mylić :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak to wreszcie jest? Orientuje się ktoś? Ponieważ na stronie producenta i ##### piszą, że do 32GB maksymalna pojemność karty, a np. na ##### że do 64GB...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adaas

Witam chciałem zainwestować w karte 64gb czy któryś z urzytkowników ,który ma taką karte mógł by mi powiedzieć czy współpracują one z naszym telefonem a jak tak to jak to karta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi