Skocz do zawartości
Diwad

HomeScreen.pl - akcesoria ochronne Poetic, Ringke, Xtremeguard, Clarivue, dbrand

Rekomendowane odpowiedzi

Diwad

Logo%20forum.png

Witajcie! Co niektórzy znają mnie jako aktywnego użytkownika forum. Android i nowe technologie są moją pasją, zawsze starałem się być na bieżąco z nowymi urządzeniami, a od niedawna planowałem otwarcie własnego biznesu opartego właśnie na moich zainteresowaniach.

Tak więc się stało:) Przedstawiam Wam mój sklep z akcesoriami ochronnymi do urządzeń mobilnych - Home Screen.

W ofercie znajdziecie etui dla smartfonów Poetic, producenta jednych z najlepszych jakościowo akcesoriów posiadających 3-letnią gwarancję producenta. Model Atmosphere jest jednym z bardziej popularnych i docenionych case'ow pośród użytkowników na świecie. Mam nadzieje, że i Wam przypadnie do gustu. Oferta z czasem będzie oczywiście poszerzana.

Kolejną kategorią produktu są folie ochronne firmy Xtremeguard. Są to folie aplikowane "na mokro", czyli przy użyciu wodnego roztworu. Głównymi zaletami tych folii są: ochrona większej powierzchni urządzenia niż "normalne" folie, nawet zaokrąglonych krawędzi, a także ich cena w porównaniu do takich samych produktów konkurencji. Jeśli ktoś miał do czynienia z foliami Zagg Invisible Shield lub Skinomi, może oczekiwać identycznej ochrony od Xtremeguard:)

Firma Clarivue jest znana głównie z produkcji bardzo dobrej jakości folii ochronnych. Od niedawna firma zajęła się produkcją etui, które znajdziecie w moim sklepie. Są to bardzo dobre jakościowo akcesoria, niektóre z nich są zrobione z aluminium dodającego uroku i prestiżu urządzeniu.

dbrand zajmuje się produkcją najprecyzyjniejszych naklejek winylowych na świecie. Do ich produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości tworzywa dostępne na rynku. Naklejki imitują różne materiały: tytan, carbon, skórę, a nawet drewno:) Nie znajdziecie lepiej dopasowanych naklejek, gwarantuję;)

Nie chce aby był to jedynie kolejny sklep z akcesoriami. Możecie się ze mną kontaktować jeśli macie problem z wyborem urządzenia, instalacją ROMu lub chcecie zwyczajnie pogadać o tym co w androidowej trawie piszczy:ok: Jeśli będę mógł to pomogę.

W sklepie możecie logować się danymi z serwisu allegro.

Zachęcam Was do śledzenia mnie na najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Będziecie na bieżąco z aktualną ofertą, a także z najważniejszymi newsami ze świata technologii mobilnych.

Google%20plus%20social-kopia.png Twitter%20social-kopia.png Facebook%20social-kopia.png

Kontaktować się możecie ze mną przez:

PW: TUTAJ

Hangouts: djakdesign@gmail.com

GG: 8879149

E-mai: kontakt@homescreen.pl

Telefon: 793237970

Adres strony: Sklep Home Screen - Poetic, Ringke, dbrand, Xtremeguard, Clarivue, etui nexus 5

Stopniowo będę wprowadzał nowe produkty, ulepszał stronę. Jeśli macie jakieś sugestie, uwagi będę wdzięczny jeśli się nimi ze mną podzielicie:ok:

Edytowane przez Diwad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Frosti

To może ja napisze swoją opinię jako pierwszy ;)

Szukając folii do swojego Nexusa natknąłem się na wiele pozytywnych opinii o firmie Xtremeguard. Zdecydowałem się nabyć folię od kolegi Diwad'a ponieważ wielu użytkowników N4 było zadowolonych z zakupów u Niego. Stwierdziłem że skoro biorę folię to może wezmę i jakiś lepszy bumper (wcześniejszy kupiony na allegro - fatalna podróba :/). Po wymianie kilku maili z Diwad'em zdecydowałem się na Clarivue. Paczka przyszła natychmiastowo dostałem spory rabat i ogólnie jestem bardzo zadowolony z bumpera.

I teoretycznie to by wystarczyło aby stwierdzić że sprzedawca jest rzetelny i konkretny, aczkolwiek dzisiaj potwierdził to w 100%. Okazało się że mój bumper z niewiadomych przyczyn pękł. (na 99% jakaś jednostkowa wada odlewu, widać to po dokładnym obejrzeniu uszkodzenia) Natychmiastowo po zgłoszeniu faktu koledze i wysłaniu zdjęć uszkodzenia poinformował mnie że bezpłatnie wysyła mi kolejny bumper. Bez żadnych podchodów kombinacji wziął na siebie błąd producenta, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić sklep kolegi.

Pozdrawiam i Polecam

Frosti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WKD622

Mogę gorąco polecić ten sklep.

Jak do tej pory zamówiłem tam folię do Nexusa 4. Natychmiastowa wysyłka przed wpłatą.

Folia jest naprawdę świetnej jakości. IDEALNIE dopasowana do urządzenia. Bardzo cienka, nie ma sytuacji że odchodzi gdzieś na dole ekranu, np od wkładania do kieszeni czy futerału.

Aplikacja na mokro eliminuje możliwość powstania denerwujących bąbelków.

Folia jest kompletnie niewidoczna na urządzeniu.

Jeszcze raz gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Od dziś w ofercie znajdziecie naklejki Dbrand Skins dla: Nexusa 4, HTC One, SGS4 i iPhone'ów 4-5 w wariantach:

-Titanium Wlack i White

-Leather Black i White

-Carbon Black i White

-Drewno Mahoniowe

9oqM+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Od dziś w ofercie Home Screen znajdziecie etui firmy Rearth - Ringke Fusion dla Nexusa 4 i 5.

71bJUn5tqWL._SL1500_.jpg

71HftvQXEbL._SL1500_.jpg

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edytowane przez Diwad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matin

Polecam wszystkim zakupy u Dawiad'a, przedmiot który otrzymałem jest na najwyższym poziomie, wysyłka expresowa, jeszcze nigdy nie otrzymałem przedmiotu tak szybko a bardzo często kupuje w sieci.

Kontakt ze sprzedawcą bomba, po prostu same plusy.

Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam zakupy w tym sklepie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również chciałbym wszystkim polecić sklep HomeScreen.pl

Zamówiony towar ekspresowo trafił w moje ręce, wszystko na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nic nie ma do samsunga galaxy trenda ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

@Dawid, przyznaje, że skupilem się głównie na flagowcach i zaniedbalem inne modele. Cały czas szukam ciekawych producentów. Ci z którymi aktualnie współpracuje nie mają nic w swojej ofercie dla Galaxy Trend, ale mam nadzieje ze w przyszłości się to zmieni i znajdę coś wartego uwagi dla innych modeli.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorąco polecam zarówno sklep jak i samego właściciela @Diwad!

Bardzo dobry kontakt, świetna obsługa i fachowe podejście do klienta - wszystko jest do ustalenia i zawsze się można dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi