Skocz do zawartości
Diwad

HomeScreen.pl - akcesoria ochronne Poetic, Ringke, Xtremeguard, Clarivue, dbrand

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również polecam ;). Zakupiłem ringke fusion i polecam. W porównaniu od spigen tough armor zakłada i ściąga się go lepiej, telefon jest smuklejszy i zdecydowanie mniej go powiększa. Do codziennego użytku w biurze czy aucie super!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też chciałem dodać coś od siebie. Zamówiłem na allegro obudowę do telefonu Rearth Ringke Slim Armor Galaxy S5 post-112839-14255754428109_thumb.jpg. Wysłałem maila do sprzedawcy, który odpisał mi w ciągu chyba 2 minut i zaoferował mi wysyłkę nowej obudowy w kolorze czarnym dodając że bardzo szanuje mój czas i pieniądze i że nie muszę odsyłać poprzedniej obudowy, podsumowując swoją odpowiedź pytaniem czy takie rozwiązanie mnie zadowoli. Naprawdę oniemiałem z zadowolenia zatkało mnie i oprócz bełkotu z moich ust nie mogłem nic wydobyć, więc napisałem maila, że owszem tak jak najbardziej. Jakie było moje zdziwienie jak następnego już dnia zapukał do mnie listonosz wręczając przesyłkę od w/w sprzedawcy. Swoją już przydługa wypowiedź podsumuję cytatem jaki wystawiłem mojemu ulubionemu sprzedawcy: "Dziękuje Losowi , że mogłem dokonać transakcji z TYM CZŁOWIEKIEM !!! Gdyby takich jak ON było więcej, Allegro przypominałoby Niebiańską Przystań do której znużony wędrowiec pragnie powrócić niczym w ramiona Matki!!!" SZCZERZE POLECAM.

post-112839-14255754429885_thumb.jpg

Edytowane przez BONOVOX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Ten post "zrobił mi dzień":D

Ciesze się, że jesteś zadowolony BONO!

---------- Post dołączono o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Ten post "zrobił mi dzień":D

Ciesze się, że jesteś zadowolony BONO! Czasami trzeba stracić, aby utrzymać klienta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ten sklep, zamowilem etui Rearth Ringke Slim Armor Galaxy S5 zostalo wyslane tego samego dnia a otrzymalem na drugi dzien (poczta polska !!! jestem w szoku ze tak szybko) a co najlepsze wszystko to nastapilo zanim dokonalem wplaty poprostu bajka brakuje takich sprzedawcow na allegro. Kontakt poprostu bajeczka w ciagu kilku minut odpowiedz (nawet w weekend)10 gwiazdek na 5 daje:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po raz drugi skorzystałem z w/w sklepu i ponownie w całej rozciągłości popieram moją wcześniejszą wypowiedź.

Tym razem kupowałem Etui Rearth Ringke Slim LG G3 + Folia Etui Rearth Ringke Slim LG G3 + Folia cena 49.00 PLN

Polecam z całego serca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi