Skocz do zawartości
rawyolks

MIUIv5 [PL] [4.2.1]

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak temat V987, ten też jest do odstąpienia komuś kto chciałby go prowadzić. Wystarczy wiadomość do moderacji, ja z góry się zgadzam.

Pozdrawiam.

ZTE V967S

MIUIv5 PL

SterownikRootMobileuncleRecoveryROMSklep

Zawsze najnowsze wydanie na MIUI Polska.

Wszystkie pliki w najnowszych wersjach na dzień 12. stycznia 2014r.

Edytowane przez rawyolks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Chyba nie bo nawet sam Acid stwierdził że rom nie jest testowany. Ja jeszcze czekam na telefon ale jak tylko przyjdzie to pierwsze co zrobię to wgram na niego MIUI :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można prosić o jakiś opis po polsku jak to wgrać ?

Chodzi mi o te pliki z pierwszego postu, co po kolej wgrywać.

edit:

Co to jest i za co odpowiada?

"Goo.im Downloads - Downloading miuiandroid_gapps-4.2.2-small_signed-8012.zip"

Edytowane przez Balon14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

@up Na chwilę obecną nie polecam wgrywania MIUI bo wywala błąd przy instalacji. Acid z MIUI Polska obiecał przyjrzeć się sprawie. Prawdopodobnie skopana jest ścieżka w updater-script.

Co do twojego drugiego pytania to gapps-y to aplikacje/biblioteki programów od google spakowane do jednego worka więc jak już problem instalacji zostanie rozwiązany to polecam wgrać.

A jeśli chodzi o sam proces instalacji to kopiujesz pliki na kartę pamięci, wchodzisz w recovery robisz backup obecnego romu, robisz full wipe a potem instalujesz pliki wg schematu:

najpierw rom potem multilang reebot do androida potem reebot do recovery i instalujesz gapps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś mógłby sprawdzić czy w ogóle się instaluje któreś z chińskich miui? Poniżej podaję linki do obydwu wersji:

bhflower: http://miuirom.xiaomi.com/rom/u158609479/3.9.27/miui_v967s_bhflower_3.9.27_bd20dab5aa_4.2.zip

juelian: http://miuirom.xiaomi.com/rom/u4046431/3.9.20/miui_v967s_juelian_3.9.20_b06be20898_4.2.zip

Dla jasności to są dwa różne porty i nie różnią się tylko cyferkami po przecinku. Język angielski jest oczywiście wbudowany.

Mam straszną chrapkę na ten telefon, ale na widok aosp słabo mi się robi.

---------- Post dołączono o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

A czy ktoś mógłby sprawdzić czy w ogóle się instaluje któreś z chińskich miui? Poniżej podaję linki do obydwu wersji:

bhflower: http://miuirom.xiaomi.com/rom/u158609479/3.9.27/miui_v967s_bhflower_3.9.27_bd20dab5aa_4.2.zip

juelian: http://miuirom.xiaomi.com/rom/u4046431/3.9.20/miui_v967s_juelian_3.9.20_b06be20898_4.2.zip

Dla jasności to są dwa różne porty i nie różnią się tylko cyferkami po przecinku. Język angielski jest oczywiście wbudowany.

Mam straszną chrapkę na ten telefon, ale na widok aosp słabo mi się robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fyme

Co innego zainstalować?

Bo narazie mam orinalny rom z angielskim językiem :(

Potrzebuję coś z językiem pl najlepiej już rootem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

@up nie bardzo jestem w stanie Ci pomóc na chwilę obecną bo nie dostałem jeszcze telefonu a nic nie polecę nie sprawdzając wcześniej u siebie. Generalnie polecałbym miui bo znam ten system ale jest problem z instalacją i na chwilę obecną czekam na ruch Acida z Miui Polska który obiecał przyjrzeć się sprawie.

Ps: masz może instalke tego twojego fabrycznego romu albo jakis link do niego? Mogloby to pomóc w odpaleniu miui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

generalnie potrzebowałbym zawartość pliku updater-script ale nie jestem pewien czy znajduje się w zainstalowanym romie natomiast jest na pewno w pliku zip z romem.

-EDIT-

Acid poprawił punkty montowania w updater-script więc jest nadzieja że instalacja kolejnej wersji (z 27 września) MIUI powiedzie się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi