Skocz do zawartości
BoloJang

Zmiana czułości dotyku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest jakiś program, który by pozwalał na zmianę czułości dotyku, bez potrzeby wygrwania ustawień przez recovery? Bo powiem, że coraz bardziej mnie irytuje działanie dotyku na sterach MT2.4 z kuchni w stosunku do standardowych sterów. Nie chciałbym wracać do zwyłych sterów bo jednak dual touch jest przydatny, ale brak reakcji na dotyk w niektórych przypadkach lub np. uznanie przesuwania palcem po ekranie za tapnięcie jest nieco frustrujące szczególnie gdy przesuwam palcem po opcjach w programach, czy przypadkowe odpalenie pliku w menadżerze plików podczas przesuwania, nie mówiąc już o markecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd wiesz że w kuchni jest MT2.4? Bo ja do tej pory nie wiem jaki jest w kuchni. Bez recovery to wątpię żebyś coś zdziałał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do wersji MT2.4 w kuchni być może się pomyliłem, w każdym razie chodzi mi o tą wersję co jest standardowo w kuchni. Trochę szkoda, że takiego programu nie ma, coż będzie się trzeba pogodzić z tym co jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7keys
    Skąd wiesz że w kuchni jest MT2.4? Bo ja do tej pory nie wiem jaki jest w kuchni. Bez recovery to wątpię żebyś coś zdziałał.

Wersja i ustawienia sa w Samdroid Tools > Touch driver.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi