Skocz do zawartości
bearuszatek

brak wszystkich dźwieków

Rekomendowane odpowiedzi

w ciągu 3 tygodni miałem taki przypadek dwukrotnie...

telefon działa bez problemu, korzystam z niego, albo leży na stole i telefon wyświetla że ktoś dzwoni, ale dzwonka nie słychać.... mnie osoba dzwoniąca słyszy a ja nic.... kompletna cisza

druga sytuacja....

wyciągam telefon z kieszeni włączam muzykę, nie gra, radio- nie gra, podpinam słuchawki, cicho kompletnie.....

nie ma dźwięku nawet rozblokowania wyświetlacza.....

w obu przypadkach po restarcie tela wszystko wraca do normy?

macie podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun

Spróbuj wipe zrobić może to pomoże. Wipe robisz kombinacją klawiszy (środkowy klawisz home+vol up i down+power później wybierasz wipe data i reboot, a sterujesz klawiszami vol down i up, wybierasz klawiszem home) przy wyłączonym telefonie ale liczyć się musisz z tym, że stracisz wszystkie zapisane dane na pamięci telefonu.

Wysłano z GT-I5800 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dysza

Ale odpowiedź....

Miałem coś podobnego. I miałem zainstalowany jakiś zewnętrzny dyktafon. Odinstalowanie pomogło.

Jeśli posiadasz taki, spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun

No co wipe jest lekarstwem na wiele dolegliwości telefonu z androidem więc spróbować warto, bo zaszkodzić nie zaszkodzi, a pomóc może. Ale tak jak piszesz może być to spowodowane działaniem jakiegoś programu, niekoniecznie dyktafonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dysza

Tak, pewnie to jest jakiś program. Niekoniecznie dyktafon [u mnie to był konkretnie vRecorder], ale każda aplikacja, która może mieć coś wspólnego z dźwiękiem.

Pewnie zostaje w pamięci po zamknięciu, i blokuje dźwięki. Bo cóż by innego?

@bearuszatek

Wipe to oczywiście dobre rozwiązanie - ale brutalne.

Jak chcesz uniknąć, przejrzyj oprogramowanie, posprawdzaj metodą prób i błędów, co powoduje takie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobny problem z dzwiekiem byl w miare czesty na wczesnych ROMach , zdaje sie lipiec-sierpien 2010 - byc moze ten ktory masz (w opisie masz JH3) rowniez to powoduje. Na JH2 nie ma takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dysza tak mam zewnętrzny dyktafon,

czasem z niego korzystam, ale nie zauważyłem żeby obie rzeczy zgrywały się razem

to jednak nie zmieni faktu, że wyrzucę go i zobaczymy......

znam konsekwencje wipe, wcześniej na symbianie musiałem dość często z jego usług korzystać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja miałem też problem z dźwiękiem ale polegał na tym że dźwięk podczas naciskania wyświetlacza przybierał różne częstotliwości tzn ciszej , głośniej niski ton , wysoki ton . Okazało się że była to wina aplikacji z AM "Guns" czy coś podobnego . Usunąłem i jest ok .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi