Skocz do zawartości
bajdaspl

[Tweaks] GravityBox 2.4 !powiadomienia klawiszami fizycznymi!

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli możliwosc ze dziala takze na innych modelach lenovo,jesi ktos sprawdzi i bedzie dzialac to prosze o komentarz zeby inni wiedzieli czy pobrac :)

1.ZROB BACKUP ROMU! NIE BĘDĘ ODPOWIADAL ZA ŻADNE STRATY DANYCH

2.Pobierz dwa pliki z linku który podałem i zainstaluj oba pliki .apk ale jeszcze ich nie uruchamiaj

https://drive.google.com/folderview?id=0B0odatFa3rrGbVVHc2dTMzZReUE&usp=sharing

3. Uruchom program który zainstalowales "instalator xposed"

W programie wejdź w FRAMEWORK następnie dając prawa ROOT'a kliknij przycisk "Zainstaluj/Uaktualnij"

jeśli wszystko się uda telefon nas o tym powiadomi, wtedy wciśnij przycisk RESTART lub zrestartuj telefon z poziomu menu zasilania przyciskajac przycisk Power..... NIE URUCHAMIAJ GRAVITYBOX przed restartem !

post-152636-14255730226933_thumb.png

post-152636-14255730227337_thumb.png

4.Telefon się uruchomi i szukamy w menu drugiej aplikacji która instalowalismy czyli w menu szukamy "GravityBox" i dopiero teraz uruchamiamy gravitybox, jeśli jest błąd wchodzimy jeszcze raz w "instaler xposed" i wchodzimy aplikacja>moduły>zaznaczamy GravityBox * i reboot telefonu :)

BRAK DIODY POWIADOMIEN TO NIE PROBLEM :)! W GravityBox wchodzimy w "poprawki wyświetlania obrazu" następnie na samym dole zaznaczamy opcje "powiadomienia podświetleniem"

post-152636-14255730227708_thumb.png

post-152636-14255730228076_thumb.png

dostajac smsa klawisze migaja :-)

nie ma za co :) w GravityBox ustawiamy co się nam podoba i specjalnie dla was jest po polsku

Tworca GravityBox C3C076@XDA

Tworca Xposed rovo89@XDA

1.framework_install_Bajdas.apk

2.TweaksA830_Bajdas.apk

Edytowane przez bajdaspl
bład w opisie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziala na lenovo a820. I programik chyba już jest na forum. Ma tylko jeden problem. Gdy chcemy wejsc w ustawienia i aplikacje to wywala błąd o zamknieci aplikacji. Po odinstalowaniu gravityboxa wraca do normy. Bynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdzie nie moglem znalesc ,udalo mi sie to zrobic na A830 wiec wstawilem do zakładki telefonow Lenovo ,ja potwierdzam dzialanie na A830 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JDStar

Gravity działa na wszystkich telefonach, nie tylko Lenovo - ale warunek ROM musi być zbliżony do czystego androida - na Lewa, MIUI, CM i innych portach niestety albo nie działa wcale, albo w znikomym stopniu lub niepoprawnie.

Polecam sprawdzać często aktualizacje u źródła: [APP][XPOSED] GravityBox v2.4.0 - tweak box for Android 4.1/4.2/4.3 [17/09/2013] - xda-developers

Dzisiaj wyszła 2.4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mst

Już taki temat założyłem, mogłeś po prostu dopisać do niego.

Mi najbardziej podoba się opcja przypisania nowych funkcji przyciskom, np długie przyciśnięcie Google now lub poprzednia aplikacja, podwójne uśpij.

post-12335-14255730275803_thumb.png

Jedyne z czym problem to belka ustawień jest ucięta po zainstalowaniu frameworka.

Im bliżej do ASOP tym działa to lepiej.

Wysłane z mojego Lenovo A830

Edytowane przez mst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gravity działa na wszystkich telefonach, nie tylko Lenovo - ale warunek ROM musi być zbliżony do czystego androida - na Lewa, MIUI, CM i innych portach niestety albo nie działa wcale, albo w znikomym stopniu lub niepoprawnie.

Polecam sprawdzać często aktualizacje u źródła: [APP][XPOSED] GravityBox v2.4.0 - tweak box for Android 4.1/4.2/4.3 [17/09/2013] - xda-developers

Dzisiaj wyszła 2.4 :)

Wersja ktora dodalem to wlasnie 2.4 :) spolszczylem poradnik ale jak zawsze znajdzie sie ktos komu sie to nie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JDStar

Ale ja nie pisałem, że mi się nie podoba, tylko nie na wszystkich ROMach zadziała i że autorzy na XDA często aktualizują :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Już taki temat założyłem, mogłeś po prostu dopisać do niego.

Mi najbardziej podoba się opcja przypisania nowych funkcji przyciskom, np długie przyciśnięcie Google now lub poprzednia aplikacja, podwójne uśpij.

[ATTACH=CONFIG]58400[/ATTACH]

Jedyne z czym problem to belka ustawień jest ucięta po zainstalowaniu frameworka.

Im bliżej do ASOP tym działa to lepiej.

Wysłane z mojego Lenovo A830

Możesz zrobić jakiegoś screena z tą belką ustawień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mst

Chowają się troszkę przełączniki pod belkę, nic strasznego. Na pewno GravityBox to wynagradza.

Wystarczy wyłączyć to wszystko i belka wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi