Skocz do zawartości
stahura

[ROZWIĄZANE]Logowanie po Hard Resecie - "konto już istniej w tym urządzeniu z systemem android"

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem hard reset, włączam telefon, podaję dane konta gmail, telefon się na nie loguje i wyskakuje ekran "chcesz dodać istniejące konto czy utworzyć nowe" - wybieram istniejące, podaję dane do logowania i dostaję komunikat "konto już istniej w tym urządzeniu z systemem android" po czym wyskakuje ponownie ekran "chcesz dodać istniejące konto czy utworzyć nowe" - wybierając "nowe", tworzę nowe konto, loguję się na nie i dostaję ponownie komunikat, że konto już istnieje w tym systemie... I tak w kółko. O co chodzi?;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    upel

To jeszcze raz hard reset, już teraz nic nie tracisz....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pomaga hard reset, sytuacja po nim taka sama jest - logowanie do konta, konto już istnieje etc. Jedyna opcja wejścia na telefon to przywrócenie kopii w recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ABU44

Dokładnie to samo miałem wczoraj. Jedynym wyjściem które znalazłem to ponowna instalacja ROMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo. Zrób ustawienia fabryczne,nowe konto,stare dane i powinno być ok. U mnie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, popróbuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy usunąć konto google z systemu i dodać je na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I znalazł ktoś rozwiązanie na ten problem? Bo mam to samo :///

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczny problem jak w temacie http://forum.android.com.pl/topic/124792-logowanie-po-hard-resecie-konto-juz-istniej-w-tym-urzadzeniu-z-systemem-android/

Czy może ktoś mi pomóc? Nie jest tam napisane jak rozwiązać ten problem dlatego podbijam go...

Dziś zrobiłem hard reset telefonu, i gdy włączam go każe on mi zalogować się na google, loguje się, i jest napisane "konto już istnieje w tym urządzeniu z systemem android" znowu się loguje, i tak w kółko. Próbowałem zrobić nowe konto, ale znowu mnie przenosi do ekranu logowania. Zrobiłem ponownie hard reset z Clockwork, wszystko ładnie się zaczyna, loguję się, wybieram ustawienia, ale gdy już ma być po wszystkim znowu mnie przenosi do ekranu logowania google.. Nawet po kolejnym hard resecie, i wybraniu "Nie mam konta google" pomin itp, to mnie przenosi do ekranu logowania... Nie wiem co już robić.

[Dodano: 21 marzec 2015 - 18:33]

Dobra działa już wszystko elegancko. Znalazłem temat tego mistrza.

http://forum.android.com.pl/topic/163071-konto-juz-istniej-w-tym-urzadzeniu-z-systemem-android-po-hard-resecie/

Ufff.. Już myslałem żeby do serwisu zanosić po weekendzie... :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiązał ktos ten problem, bo mam to samo? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi