Skocz do zawartości
Nestle

[ROM] Revolution Rom - Port Galaxy Note 3/4.1.2/

Rekomendowane odpowiedzi

Hej panowie widzę że został poruszony wątek tłumaczenia s4 settings. Jeśli ktoś przetłumaczy niech zapoda paczkę zip będę bardzo wdzięczny. Ja u siebie przez root explorer zmieniłem ustawiania na stockowe z innego romu( s4 series by rrgrrg) co prawda w nich zginęła opcja zmiany tapety ekranu blokady i skrótów ponieważ nie działa dodawanie skrótów tak jak to powinno byc tylko z tych dodanych ustawień własnie o których wyżej pisaliście. Ale zainstalowałem również s4 settings a w nich to jest i mogę zmieniać tapetę :D Tak więc mam dwie ikonki ustawień stock i s4. Zmieniłem sobie jeszcze status bar bo ten jest dziwny zauważyliście że po jakimś czasie po np blokowaniu ekranu i odblokowywaniu ikonka baterii, zasięgu, wifi zmienia położenie góra dół. Wgrałem sobie przeźroczysty status bar tak jak w s4 ale jest on całkiem przeżroczysty i troche mnie to denerwuje ponieważ ten co był w tym romie był chyba na 50%.

Zaletą jest dla mnie to że na ekranie blokady jest możliwość włączenia przy przeźroczystym pasku tego iż na górze widać teraz tapetę ekranu blokady a nie jak to było w innch romach tapety ekranu startowego :D. Tyle ode mnie na temat romu ogólnie fajny rom ciekawe jak z baterią będzie? Ja u siebie wgrałem karnel apollo 4.10 i modem energooszczędny XXLQ6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki sobie ten rom powiem tyle:) kernel fajny bo działa ładnie dotyk na nim i to tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest widget kalendarza do tego romu?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma widgetu kalendarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SebaZS

Rom ogólnie kiepski i mało stabilny. Wizualnie jest ładnie. Niestety tylko wizualnie. :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie tak. Rom bardzo niedopracowany i wolny jak zaden inny dotad. Za to wizualnie rewelka wrecz.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moge wrzucic kernel z tego romu jak mam stocka 4.1.2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychudzony to jeszcze lata całkiem dobrze ale wgrać apki jakieś swoje potrzebne to już masakra.

Po drugim dniu używalności brak funkcjonalności tego romu. Zawiesza się raz za razem, nie idzie nic zrobić.:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi