Skocz do zawartości
d.lipka

MyTab10 dual core- lustrzane odbicie ekranu(dotyk działa odwrotnie).

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tutaj nowy więc prosiłbym o wyrozumiałość.

Postanowiłem napisać wątek ponieważ mam ogromny problem z tabletem mytab10.

Problem jest następujący:

Któregoś pięknego dnia użytkowania tabletu wyładował się, podłączyłem go do zasilania, po całkowitym naładowaniu i włączeniu wszystko dostało tak jakby lustrzanego odbicia, wszystko jest odwrócone. Gdy chociażby chce odblokować ekran to trzeba sunąć palec w drugą stronę...

Próbowałem już go całkowicie wyładować, odczekać pare dni i spróbować... bez zmian. Reset przyciskiem z tyłu również nie pomaga oraz próbowałem twardego resetu... NIC Smutny(((

Jeżeli mielibyście pomysł na co zachorował to byłbym wdzięczny o każdą wskazówkę, poradę, pomoc.

a oto tak to wygląda: ...

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a061cfce4e887.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f2cc3e908aadf.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 1802b92d5f0cd.jpg

Edytowane przez Iceberg
    Poprawa tytułu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    add_pl

Kilka dni temu moj tablet dostal to samo. Oddalem go do biedy dali mi nowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najchętniej zrobiłbym to samo tylko problem w tym że pudełko wraz z gwarancją w czasie przeprowadzki miało nogi i uciekło :-))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzaq

Panowie - ogarnijcie ten temat - http://forum.android.com.pl/f597/mytab-10-dualcore-pierwsze-wraa-enia-275640/

Jest tam opis jak zrobić roota i jak wgrać zrobioną przez forumowiczów paczkę z oprogramowaniem. Jeśli to nie pomoże no to zostaje Niezgodność Towaru z Umową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    add_pl

Roota i custom rom mialem tylko wlasnie cos mu sie pokreciloi bylo lustrzane odbicie. W serwisie powiedziec, ze cos z dotykiem sie stalo i wydali mi nowego taba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzaq

Ponowne wgranie ROMa (a tym samym sterowników ekranu) nie pomogło? Jeśłi nie no to rzeczywiście będzie to usterka sprzętowa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłbym wdzięczny za podesłanie linka z instrukcją wgrania tego ROMa albo ze zmiana androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi