Skocz do zawartości
adam123adam

Latarka z poziomami jasności świecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam aplikacji sterującej diodą LED od aparatu, która posiada jakieś poziomy jasności świecenia. Nie wiem czy w ogóle taka istnieje, ale wydaje mi się możliwa taka opcja bazująca na zmianie napięcia diody. Podobna zasada działania jest w kręceniu proca tutaj też znajdzie się coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Light Flow lite

Wysłano z htcsensation&tt4&sk3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nie widzę opcji, o którą mi chodzi w tej aplikacji... Jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jeszcze raz się wyrażę, bo jak widać nie jestem dobrze zrozumiany o co mi chodzi. Nie szukam aplikacji, która poziomy jasności świecenia ma uzyskiwane za pomocą ekranu telefonu, tylko za pomocą DIODY LED znajdującej się na tylnym panelu telefonu (dioda LED aparatu). Tak więc aplikacje sterujące jasnością ekranu w ogóle mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że nie ma takiej apki. Dioda bodajże działa tylko w systemie 0/1 czyli albo max albo nic :P

Ale mogę się mylić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taką latarkę mam w HTC, dodatek do Sense, może możesz doinstalować. Poszukaj w Google pod hasłem htc flashlight, sprawdzonego linku Ci niestety nie podrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem ją, ale niestety nie działa ona z moim LG P990. Uruchamia się wszystko fajnie, są poziomy ale w ogóle dioda się nie świeci, tak jakby była niekompatybilna. Kurczę może zna ktoś jeszcze coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matquu
    Może jeszcze raz się wyrażę, bo jak widać nie jestem dobrze zrozumiany o co mi chodzi. Nie szukam aplikacji, która poziomy jasności świecenia ma uzyskiwane za pomocą ekranu telefonu, tylko za pomocą DIODY LED znajdującej się na tylnym panelu telefonu (dioda LED aparatu). Tak więc aplikacje sterujące jasnością ekranu w ogóle mnie nie interesują.

Przecież podana już wyżej apka Tiny Flashlight (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devuni.flashlight) ma trzy poziomy świecenia LED'em, obok świecenia ekranem i innymi zabawkami. Przy okazji w apce tej jest również fajnie konfigurowalny stroboskop (też LED).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde albo jestem za głupi na tą aplikację albo ślepy, że nie widzę tam nigdzie opcji tych poziomów. Chyba, że na moim telefonie ta opcja się nie wyświetla czy jak? Weźcie mi napiszcie gdzie tą opcje widzicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi