Skocz do zawartości
jenas

myPhone NEXT

Rekomendowane odpowiedzi

jenas
    Notatka od Moderatora: positivepl
    wykrzyk.png Drodzy Użytkownicy, w związku z naszymi intensywnymi staraniami powstał mini-dział:
    http://forum.android.com.pl/f929/
    Od tej pory możemy zakładać wątki dotyczące najróżniejszych zagadnień związanych z tym modelem i szczerze do tego zachęcam. Tematy staną się bardziej przejrzyste i czytelne, co ułatwi szybsze rozwiązywanie problemów i dostęp do informacji. Ponad to w przyszłości umożliwi to powstanie pełnego działu dla myPhone.

Watek niniejszym :zamykam:

Witam.
    Postanowiłem założyć wątek na temat modelu myPhone NEXT, gdyż uważam że może to być smartphone godny uwagi. Poszukiwałem telefonu na dwie karty z obsługa aero2, natrafiłem K&M Live, który jest świetny jak na stosunek ceny do jakości. Jednak słaba bateria powstrzymała mnie od zakupy tego modelu. W poszukiwaniu różnych tel trafiłem na strone myPhone. Muszę przyznać, że na papierze prezentuje się to ciekawie.
    post-209780-14255730345831_thumb.jpg

Między innymi ze względu na jego parametry:

Procesor Quad Core ARM Cortex-A7 1,2 GHz
    GPU - PowerVR SGX 544 (OpenGL ES 2.0)
    Wyświetlacz IPS HD 4,5" 960x540 px - wykonanym w technologii IPS Dragontrail 240 dpi, 16 mln kolorów
    Pamięć RAM - 1GB DDR3
    Pamięć wewnętrzna 4GB
    System Android 4.1.2 Jelly Bean
    Dual SIM - Obsługa Internetu mobilnego Aero2
    Kamery cyfrowe:
    tylna - OV 8830, 8 Mpx, autofocus, lampa błyskowa
    przednia - 1 Mpx przód - przód
    Akumulator - Litowo-jonowy 2100 mAh
    Czas czuwania - do 230 godzin
    Czas rozmów:
    3G - do 300 minut,
    2G - do 400 minut
    Wymiary (Wys. x Szer. x Grub.) 136,5 x 67 x 9,8 mm
    Waga 140,7 g

Więcej informacji na stronie producenta myPhone NEXT

TESTY WYDAJNOŚCI http://forum.android.com.pl/f180/myphone-next-testy-343744/

Root & Customs ROMs http://forum.android.com.pl/f180/myphone-next-root-and-customs-roms-343813/

AKCESORIA http://http://forum.android.com.pl/f180/myphone-next-akcesoria-346477/

Przykładowe zdjęcia

post-209780-14255730354333_thumb.jpg

filmy producenta o tel ->

sugerowana cena 779zł, w komputroniku za 699zł

post-209780-1425573031291_thumb.jpg

post-209780-14255730347538_thumb.png

post-209780-1425573034773_thumb.jpg

post-209780-14255730351169_thumb.jpg

Edytowane przez positivepl
    zamknięcie wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ładnie pięknie ale przydałby się ekran 4,7 cala oraz informacja mniej więcej jaka będzie cena:) Procesor ok, zdjęcia też... ciekawe jak awaryjność oraz działanie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    G.K.

Exif w tych zdjęciach wskazuje że zostały zrobione Allview P5 Quad. W Google jest sporo wideo recenzji tego telefonu. W Rumunii kosztuje ok. 1000 Lei czyli na nasze ok. 950 zł.

Edytowane przez G.K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jenas

@up

Zgadzam się wszystko na to wskazuje(parametry identyczne), ciekawe ile u nas będzie kosztował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za drogo jak na możliwości i ekran 4.5 w qHD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    G.K.

Inne klony ww. myPhone'a Fly IQ446, Gionee & GPLUS GN708W, Lava Xolo Q800, Symphony W125, Allview P5 Quad, Polytron W7450. Q Indiach Lava Xolo Q800 kosztuje ok. 500 zł. Ciekawe czy mają tam swój Aliexpress? :) Gionee GN708W na Ali kosztuje 200$ wzwyż. Czyli u nas NEXT będzie za jakieś 800-900 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żadna okazja a tym bardziej hit ;> overmax to hit gdyby nie okazał się shitem który się rozlatuje w ręcach:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jenas

Spokojnie z tymi wszystkimi rokowaniami cenowymi, za miesiąc będzie wiadomo, czy się opłaca. Jak dla mnie cena 900zł i więcej definitywnie jest przejęciem za taki sprzęt. Jak będzie 700-800zl max to oke jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak uważam. 700-800 zł to max jak za chińskiego noname'a, sprzedawanego pod szyldem myPhone, nawet jeżeli jego parametry są całkiem spoko. Oczywiście każda inna niższa cena zrobi z tego fona przebój;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie 800 zł to stanowczo za dużo ... jak by mial ekran 5 cali to może...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x