Skocz do zawartości
jenas

myPhone NEXT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem specjalnie przekonany do tego smartfona - design jest wyjątkowo nijaki i generalnie bryła telefonu nie przypadła mi do gustu. Aczkolwiek jeżeli komuś się on podoba i chce go jak najszybciej kupić, wrzucam link z komputronika, da się go tam kupić już za około 670 zł.

myPhone NEXT black - Telefony i GPS - Komputronik notebooki, komputery i elektronika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kobe8
    Nie jestem specjalnie przekonany do tego smartfona - design jest wyjątkowo nijaki i generalnie bryła telefonu nie przypadła mi do gustu. Aczkolwiek jeżeli komuś się on podoba i chce go jak najszybciej kupić, wrzucam link z komputronika, da się go tam kupić już za około 670 zł.

myPhone NEXT black - Telefony i GPS - Komputronik notebooki, komputery i elektronika

TYMCZASOWO

NIEDOSTĘPNY

a więc nikt nie razie nie kupi ;)

Na pudełku napis, że zapis wideo w 720p a na komputroniku, piszą, że ma 1080p i na klapce też, że 1080p więc nie wiadomo :facepalm:

Edytowane przez Kobe8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1080p 15fps

720p 30fps

na allegro wysyp myphonów w cenie sugerowanej przez producenta,dziwie sie,że drogi komputronik sprzedaje po 669zł a jeśli im sie opłaca to jest nadzieja na cene nawet 600zł!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś jest już jakaś recenzja działania tego cuda? Bo wszędzie gdzie patrzę to tylko unboxing :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest model który dopiero wszedł na rynek... więc nie bardzo są recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że na recenzje trzeba będzie poczekać, bardziej chodzi mi o takie pierwsze wrażenia. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x