Skocz do zawartości
jenas

myPhone NEXT

Rekomendowane odpowiedzi

Mariu

OK to zeby sie jeszcze upewnic ze tylko moj ma tylko taki slaby zasieg WIFI.

CZy wy normalnie odbieracie przez sciany wi fi ?

I czy ten dzwiek wibracji jest taki glosny u was tez ?

JAk by ktos mogl wrzucic filmik jak ten telefon wibruje podczas dzwonienia np.

wtedy bym sie pewniej czol reklamojac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel
    Za jedną ścianą full zasięg.

Za dwoma ścianami (łazienka pomiędzy) ful zasięg. Momentami jedna kreska mniej.

Pytanie:

Kreski zasięgi WiFi są niebieskie ale momentami są białe ze znakiem zapytania. Co to jest ? WiFi się wybudza ? bo tak jest po włączeniu smarta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sdar

U mnie jest stare budownictwo, grube ściany i jeszcze grubsze stropy. Od routera dzieli mnie jedno piętro (strop) i dwie ściany. Mimo to mam stabilne dwie kreski. SGS Plus miał jedna lub gubił zasięg całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mariu

U mnie tragedia z WI FI. Jak stoje zaraz za routerem odwrocony.Czyli zaslaniam swoim cialem.To wtedy mam jedna kreske stojac 50cm od routera.

A co z tymi wibracjami ? U was tez tak chrabocze ? Wibracje sa ledwo wyczowalne a slychac go o wiele glosniej Od Myphone FUN. W Funie wibracie dobrze czoc i malo slychac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Coś masz walniętego tego NEXT'a.

Nie upadł ci ?

Reklamuj masz gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mariu

NIe upadl.Wyjolem z pudelka i od razu tstowalem.

Ale dobrze mowisz mogl upasc odkleila sie antena i silniczek od wibracji tez cos sie popsol przez to.

Tylko mogl upasc kurierowi albo w fabryce.

Na szczescie Sprzedawca z Allegro od ktorego kupilem napisal zebym go odeslal.On porowna z innym Nextem i jezeli bedzie tak slabo to wysle na swoj koszt inna sprawdzona sztuke :)

Jutro odesle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Napisz do niego żeby dobrze paczkę zabezpieczył bo kurierzy lekkimi kartonami w piłkę grają ;)

Trochę mnie wkurza że podnosząc pudełko do góry ściąga się tylko górną pokrywę pudełka i reszta może spać na glebę. Mało brakowało a mój jeszcze w worku zaliczyłby kafelki w kuchni.

LIVE tak samo zapakowany. Że nie naklejają jakieś plomby :wsciekly:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive
    Notatka od Moderatora: positivepl
    wykrzyk.png Drodzy Użytkownicy, w związku z naszymi intensywnymi staraniami powstał mini-dział:
    myPhone
    Od tej pory możemy zakładać wątki dotyczące najróżniejszych zagadnień związanych z tym modelem i szczerze do tego zachęcam. Tematy staną się bardziej przejrzyste i czytelne, co ułatwi szybsze rozwiązywanie problemów i dostęp do informacji. Ponad to w przyszłości umożliwi to powstanie pełnego działu dla myPhone.

Watek niniejszym :zamykam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x