Skocz do zawartości
Calineczek

simlock, jak usunąć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, o co chodzi z tym zablokowanym licznikiem? Miałem wcześniej SE Xperia Arc S dostałem kod z orange do odblokowania SIMLOCKA i nie możnabyło odblokować, musiałem go oddać do serwisu gdzie mi zdjęli i wgrali czysty soft w sumie na dobre wyszło bo zaraz pojawiła sie aktualizacja do ICS.

Notatka od Moderatora: wisniowy13
    wykrzyk.png Sprecyzowałem temat.
    Edytowane przez wisniowy13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W xperiach masz standardowo 5 na wpisania kodu zdejmujący blokadę simlock (czasem można trafić nam się xperia która ma ustawione na "unlimited" licznik wiec możemy do woli wpisywać kod;) ), po wpisaniu 5 razy błędnego kodu masz zablokowany licznik i kodem nie możesz już odblokować telefonu - trzeba po kablu USB odblokować telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie pamiętam że w tamtej xperii kombinowalem zanim dostałem kod z Orange i wyczerpalem limit dlatego poszedł do serwisu, w tej nic nie kombinuje poczekam na kod ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Ja nie rozumiem po co szukać jakiś stronek gdzie są kody do zdjęcia simlocka za około 100zł jak w orange zdjęcie simlocka kosztuje 77zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli telefon jest z Orange PL to można spokojnie za ~50zł odblokować, jak z innej sieci lub jest zablokowany licznik to koszt odblokowania to 100zł wzwyż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

I to bez utraty gwarancji ? A fastboota nie idzie odblokować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i odświeżam kotleta. W kilku serwisach internetowych zajmujących się zdjęciem blokad dostałem odpowiedź o braku kodu do mojej Xperii SP, kupiona w Polskim Salonie Orange. Jak mogę inaczej zdjąć z niej simlocka?

Edytowane przez 16czarny16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Skontaktuj się bezpośrednio z orange, tylko musisz mieć dowód zakupu o ile się nie mylę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

@16czarny16

Zapewne była naprawiana w serwisie. Jestem przekonany. Bo gdybyś kupił z salonu byłby do niej kod sieci. A ty masz zapewne simlock poserwisowy. 

Napisz do w-support maila z pytaniem, że chciałbyś odblokować simlock i podaj numer imei telefonu. 

Ja miałem tak w xperii m4 aqua i nigdzie nie było kodu do niego,  napisałem maila do w-support i po kilku dniach przysłali mi kod za darmo :) wpisałem i działa. 

Pisz do serwisu w-support. 

W internecie oczywiście była możliwość odblokowanie ale kosztowało to 100 zł i musiałbym jeszcze wysłać telefon. 

Edytowane przez mattaj86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi