Skocz do zawartości
Layio

Spis zamienników standardowej klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stockową wersję 2.26 swype. Sprawdziłem i działa ten sposób. Czyli trzeba wcisnąć znaczek swype i można zmienić słowa a po wciśnięciu shifta wielkość liter.

A nie ma takiej klawiatury, żeby zmiana słowa była możliwa tylko po kliknięciu na nie (tak jak w smart keyboard) a zmiana czcionki po wciśnięciu samego shifta?

Szkoda, ze na Go keyboard nie można modyfikować, bo nawet fajnie mi się na niej pisze...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krYsti
    Czyli trzeba wcisnąć znaczek swype i można zmienić słowa a po wciśnięciu shifta wielkość liter.

Chyba TauchPal to potrafi, ale tam nie ma języka polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie mi zależy też na dobrym słowniku, bo taki smart keyboard byłby ok, gdyby nie ubogi słownik języka polskiego. Nawet z podstawowymi słowami ma problem.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krYsti

Dzisiejsza aktualizacja do TouchPal umożliwia korzystanie z języka polskiego.

---------- Post dołączono o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Ale słownik jest do bani i tłumaczenie samej aplikacji też pozostawia wiele do życzenia. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o pomoc:

Szukam klawiatury o dużych przyciskach, ponieważ np. idąc po mieście (gdzie idąc ręce nie są stabilne :)), szczególnie gdy świeci słońce i słabo widać wyświetlacz, trudno napisać dokładnie słowa. Swype nie zawsze daje rade, a chciałbym napisać coś szybko, ale i widzieć co piszę.

Czy jest taka klawiatura, z dużymi przyciskami? Ważne, żeby była prosta i duża ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Spróbuj SwiftKey. Ok, nie ma dużych klawiszy, ale, ale za to nie musisz prawie trafiać w klawisze dokładnie. Gdzieś obok sobie trafisz a i tak klawiatura w 80% będzie wiedziała co za słowo chciałeś wpisać, więc w sumie prawie nie trzeba patrzeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak w Smart Keyboard Pro automatycznie usuwać ogonki przy pisaniu jak i korzystaniu ze słownika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są jeszcze jakieś klawiatury z dużymi klawiszami (bardziej praktyczne) oprócz SwiftKey?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Hmmm chyba Go keyboard ma opcję takich podwójnych klawiszy. Poszukaj w markecie. Wejdź w jakąś klawiaturę i z lewej masz pochodne, tam coś na pewno jest(sam kiedyś znalazłem jakąś z dużymi, nie wiem czy np. Better Keyboard tego nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Squd