Skocz do zawartości
Layio

Spis zamienników standardowej klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w touchpal da sie dodawac własne słowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pastel

Czy ktoś wie jak odpalić HTC IME mod by jonasl" na Galaxy Ace?

Bo za każdym razem gdy gdzieś kliknę aby pisać to wywala mi błąd i nawet się nie pokazuje.

Już nie trzeba pomocy. ;p

Właśnie znalazłem odpowiedz w podpisie Lanc'a. ;)

Tak dla następnych poszukujących:

http://forum.android.com.pl/f29/htc-ime-mod-by-jonasl-45280/

Edytowane przez Pastel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    -zymon

Od dłuższego czasu szukam wygodnej klawiatury na Androida, od 2 lat byłem przyzwyczajony do tej z Nokii 5800 i takiej też szukam ale znaleźć nie mogę. Chodzi mi o to, żeby miała wbudowany polski słownik T9 i klawiaturę alfanumeryczną. Testowałem już kilka ale nie mogę znaleźć nic odpowiednego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noriad

Sam poszukiwałem klawiatury alfanumerycznej i najpierw spodobała mi się HTC IME mod, ale jej ograniczenie słownika do ~600 słów odrzuciło mnie od niej.

Obecnie korzystam z smartkeyboard pro i jestem zadowolony. Jedyny minus - BARDZO ubogi słownik T9, ale na forum jest temat jak można sobie częściowo poradzić z tym problemem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z trzech klawiatur

Swype - najczęściej na niej piszę. Szkoda tylko, że aby uzyskać klawiaturę numeryczną trzeba przytrzymać klawisz symboli, anie tak jak w tej poniżej tylko wcisnąć.

SwiftKey X Keyboard - jak mi się nie chce używać swype'a. Moim zdaniem ma dobry słownik i świetnie wyczuwa co chcę napisać. Warto ją mieć, a teraz jest promocja. Ale wielka szkoda, że nie ma klawiatury 3x4 z T9. Przez to jestem zmuszony korzystać z trzeciej.

Go Keyboard - tylko 3x4 T9.

No i mam pytanie: czy myślicie, że jest szansa, aby SwiftKey X po jakiejś aktualizacji otrzymał klawiaturę 3x4 z T9? Bo trochę szkoda mi RAMu na 3 klawiatury. Go Keyboard w sumie tyle nie zajmuje co Swype i SwiftKey X, ale zawsze jedna apka mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    -zymon
    Bo trochę szkoda mi RAMu na 3 klawiatury

Ale przecież naraz używać możesz tylko jednej, więc w czym problem? Przecież 3 naraz nie działają i jako 3 nie pożerają RAMu, tylko jako jedna ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jak zmieni z jednej klawiatury na inną to wtedy oby dwie są w ramie (jedna używana druga zcachowana). I tak jest do póki system jakiejś aplikacji nie zamknie.

---------- Post dołączono o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Np. Ja używam tylko Swype a i tak Swiftkey jest cachowana cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam trzech, ale w pamięci rezydują najwyżej dwie. I nietrudno toto ubić (nie wstaje samoczynnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy jaka najlepsza klawiatura jest na ten model HTC W...S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, mam zainstalowaną klawiaturę HTC IME mod by jonasl i mam z nią mały problem, a mianowicie klawiatura po restarcie telefonu przełącza się na klawiaturę androida. Stąd moje pytanie czy można zrobić tak , żeby po restarcie systemu dalej domyślną klawiaturą była HTC IME?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi