Skocz do zawartości
Layio

Spis zamienników standardowej klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.06.2017 o 20:19, Sagitarius napisał:

Świetnie mi się używa gBoard, tym niemniej chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakaś lżejsza alternatywa.

Dnia 13.08.2017 o 10:57, Deseury napisał:

Polecam Gboard od Google'a.

Rzeczywiście - świetna alternatywa ...

Edytowane przez Natan
Kolor czerwony zarezerwowany jest dla administracji forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w klawiaturze SwitKey jest możliwość zaznaczenia i skopiowania/wycięcia/wklejenia tekstu? I jak to zrobic?

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@CrashJack zaznaczasz tekst poprzez przytrzymanie palcem, następnie klikasz ikonę opcji na górze po lewej stronie klawiatury i tam masz do wyboru trzy podmenu 1-ustawienia 2-motywy 3-schowek, klikasz schowek i masz tam elementy, które skopiowałeś. Klikasz któryś i wrzuca Ci w pole, które masz zaznaczone. Tyle. Ot cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja napszyklad zainstalowalem classic keyboard bo w systemie mi sie nie podoba ,ale przy wcisnieciu emoji pokazuje prawie na calym ekranie uzywam pisemnie w Niemieckim i Polskim  ,czy jest jakas apka co mozna by bylo zmienic np: jak w iphone jest mala tastatura i male emoi bo to mnie poprostu slabi..

Jakiej klawiatury uzywacie ? moze ktos da pare odpowiedzi ....

pozdrowka

Edytowane przez kosta12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi