Skocz do zawartości
Layio

Spis zamienników standardowej klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc

Co ci nie chce działać? Wiesz, że każdą klawiaturę trzeba osobno właczyć w opcjach i potem ją aktywować w polu wpisywania tekstu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Jeszcze jest MultiLing keyboard. Właściwie jest kopią klawiatury z Gingera. Ma prawie identyczne opcje, identyczne skórki i kilka dodatkowych opcji. Jest za darmo i ma polski słownik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam;)

Jaka według was jest najlepsza klawiatura??

Używam puki co HTC IME mod by jonasl,nie jest taka zła ale wolno czasami chodzi no i jak nie robi sama odstępy to ładuje mi kropki,nie wiecie jak te kropki może wyłączyć ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

A czytał FAQ o tej klawiaturze?

Kropki się robią po podwójnej spacji - wyłaczasz przez - opcje > Text input > (odznaczasz) Insert periods

Automatyczne spacje - odznaczasz Insert spaces

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem FAQ,klawiatura standardowo była w MIniCm,a te opcje 2 miałem wyłączone wcześniej lecz dalej to samo,a każdy się pyta czy ja jakiś pijany czy co(haha),pisze zdanie jakieś i co chwile kropki stawia ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd można pobrać standardową klawiaturę Androida 2.1, żeby można było ją zainstalować na miniCM 1.0.0 na Xperia X8??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pozbyc sie przycisku ustawien w htc ime? Czesto go przez przypadek stukne i sie wkurzam:-(

Sent from my Xperia Arc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Włącz sobie w opcjach wprowadzanie dźwiękowe. Wtedy ustawienia są po przytrzymaniu. A jak nie masz zainstalowanego wprowadzania dźwiękowego to się nawet ikonka nie pokaże ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę po raz pierwszy, więc Witam Wszystkich:D

Co do klawiatury, to tak jak już wcześniej wspomniały 2 albo 3 osoby świetną alternatywą jest iPhone'owa klawiatura. W trybie pionowym jest naprawdę świetna - duże odstępy niesamowicie pomagają w bezbłędnym pisaniu (tak jak klawiatura wyspowa w notebooku). Jest to jedyna klawiatura która pozwala mi pisać z niewieloma błędami nie patrzą na telefon! Zastanawiam się nad kupnem pełnej wersji.

Za to w trybie poziomym (rzadko przeze mnie używanym) preferuję fabryczną klawiaturę (2.1).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prV

Poszukuje zamiennika stockowej klawiatury z HTC WF. Najlepiej jakby dzialala tak jak stockowa tylko zeby miala szybki dostep do emotek i ewentualnie opcje wylaczenia polskich znakow. Z gory dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi