Skocz do zawartości
Layio

Spis zamienników standardowej klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc

No patrzcie go... Przyklejony temat ma na pierwszej stronie spis klawiatur, w którym znajdziesz przynajmniej 1 klawiaturę, która ma szybki dostęp do emotek i wyłącza pl znaki.

+ pl znaki można wyłączyć w alternatywnym programie do sms

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prV

Chyba jedyna godna uwagi klawiatura z tej listy to HTC IME mod ale ona mi nie dziala...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ciekawe czy jest ktoś w stanie mi pomóc. Posiadam telefon Galaxy S.

Potrzebuję użyć smartphone do pracy w excelu. Moja praca polega na szybkim wprowadzeniu do tabeli excela danych takich jak np. numer pojazdu, numer linii, godzina odjazdu. Tak więc potrzebuję klawiatury dzięki której można łatwo wprowadzać cyfry oraz dwukropek, a także sprawnie poruszać po tabelach. Niby można używać standardowej klawiatury, jednak jest to trudne, niepraktyczne i czasochłonne. Po przejściu do następnej komórki klawiatura się wyłącza i ponownie załącza część z literami(bez cyfr). Niestety to zabiera z byt dużo czasu. W ciągu ok 8-10sec muszę odczytać i wprowadzić do tabeli numer linii, numer brygady, numer taborowy pojazdu, typ pojazdu, godzinę odjazdu i zapełnienie(każde w osobnej komórce).

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to standard dla tej klawiatury ale używam swype od wczoraj na mojej xperii arc fwvga i zauważyłem ze pole czujności przycisków takich jak uśmieszek czy backspace jest przesunięte trochę do środka ekranu...trochę top wkurza zwłaszcza gdy chce coś skasować

Sent from my LT15i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

Ostatnio testuję Go keyboard i jest całkiem fajna. Na pewno lepsza od standardowej w cyanie. Nie wiem tylko czy i gdzie można ustawić żeby podczas wysyłania sms zamieniało np. "ń" na "n"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam się do smart keyboard pro przyzwyczaiłem i nie zamierzam zmieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam problem ;p

Mam lg p500, i strasznie spodobala mi sie klawiatura HTC IME MOD...

Instalowalem juz kilka wersji, natomiast zadna nie dziala jak nalezy.

W trybie portretowym chce miec klawiature telefonu, natomiast gdy obroce, trub qwerty.

Klawiatura wylacza sie w momencie obracania ;p albo nie widac co sie pisze.. tak czy inaczej jest źle..

Czy ktoś mial podobny problem na p500 ? wie jak go naprawic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakaś klawiatura alfanumeryczna na Desire Z?

I czy da się jakoś ustawić jak np miałem na symbianie że mogę pisać normalnie z polskimi znakami a mi ich nie wysyła tylko zamienia na normalne (tzn ń na n, ć na c itd). Na symbianie coś tam się ustawiało UNICODE czy coś i zamieniało i nie zjadało miejsca w smsie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Przeczytałeś pierwszy post? Bo z tego co piszesz to wnioskuję, że NIE... -.-

A znaki można wyłączyć zarówno w klawiaturze jak i w programie do SMS (Go SMS Pro lub Handcent SMS)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi