Skocz do zawartości
pieterman09

xperia j android 4.2

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem posiadaczem xperii j i załwarzyłem że na lg l7 {taki sam procek ram i układ graficzny} jest już android 4.2 i 4.3 więc proszę abo ktoś go nam na xperie j sportował , naprawde byłoby fajnie bo to nie fair że lg podobny ma najnowszego andka a my jesteśmy 2 wersje w tyle a niedługo wyjdzie 4.4 i będzie już 3 wersje w tył jeśli będzie to chętnie przetestuje dzięduje z góry jeśli ktoś się tego podejmie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ucieszył bym się jak by wprowadzili Kit Kat 4.4 :D

Ale sądząc po tym niedługo coś będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli to zadziała to rewelacja , ale i tak mamy opuźnienie bo na lg just jest od dawna a u nas dopiero zaczynają prace i nema gwarancji że kiedykolwiek będzie działać

---------- Post dołączono o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

a oni chyba robią od początku i to 4.3 więc może łatwiej byłoby poprostu przerobić rom 4.2 z lg l7 bo ma takie same bebechy i rozdzielczość ekranu jak j , a i ostatnie wpisy są już dość stare więc oby nie zrezygnowali jeśli ktoś się tego podejmie będe wdzięczny

---------- Post dołączono o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

a właśnie mam pytanie czy wgranie romu z l7 zadziałało by jak ktoś próbował niech napisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

@up

LG L7 to pomimo tych samych bebechów zupełnie inny telefon, ma czujnik zbliżeniowy, nie ma takich samych diod led itp. co w Jotce, bardziej powinni próbowac portu z huwei g300 czy jakoś tak ;)

Nie ma opcji by wgrać ROM z innego telefonu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakoś arc s i neo v mają zamienne romy wystarczy w bulid prop zmienić i już prawie wszystkie działają , i niekture na xperii play i live with walkman tym samym sposobem wiem bo muj znajomy prubował i prawie wszystkie działały

---------- Post dołączono o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

ale możliwe że masz racje i tym razem się tak nieda , ale i tak prosze żeby ktoś się tym zajął bo na xda temat już się starzeje więc boje się że nic z tego niebędzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

btw. Miro ma już CM 10.2 :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakto ma ?? przecierz link jest padnięty a więcej niema chyba że na innyn forum to mnie oświeć i daj link bo znalazłem poradnik i jak oni się niepspieszą to według niego sprubuje przerobić z miro pod bo jest taki poradnik więc to chyba możliwe bo pisze że powinno działać na romach opartych o cm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, ortografia u ciebie leży ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem ale chyba da się przeczytać nie ? jeśli posiadasz linka to go dodaj do postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi