Skocz do zawartości
robur

Jakie głośniki do HTC Magic?

Rekomendowane odpowiedzi

robur

Zastanawiam się właśnie nad zakupem głośniczków do swojego telefonu.

Mogą byc podłączane kablem lub bluetooth. Jeśli kabel to albo standardowe wejście do telefonu albo jack 3,5.

Korzysta ktoś z Was z jakichkolwiek głośników?

Na allegro znalazłem np. coś takiego A2DP GŁOŚNIKI BLUETOOTH NOKIA SONY ERICSSON HTC (1419051034) - Aukcje internetowe Allegro.

Wszelkie sugestie mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

Po co ci taki syf? Nie lepiej zamiast w takie głosniczki zainwestować w dobre słuchawki?

A do tematu.. wszytskie w tej cenie zagrają podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robur

Syf, nie wiem czy to syf czy nie, słuchawki mam dobre, logitech jakiś tam.

Raczej kolego chodzi mi o to, że głośnik w moim telefonie już trochę trzeszczy a chcę coś obejrzec z kimś lub po prostu muzykę sobie puścic z fona, to jak inaczej? ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus
    Syf, nie wiem czy to syf czy nie, słuchawki mam dobre, logitech jakiś tam.

Raczej kolego chodzi mi o to, że głośnik w moim telefonie już trochę trzeszczy a chcę coś obejrzec z kimś lub po prostu muzykę sobie puścic z fona, to jak inaczej? ;p

Ok, za bardzo sie nie znam, bo mnie takie rzeczy nie interesuja zbytnio, ale powiem ci, zebys bral te które mają wymienioną wspolpracę z Magiciem, bo kolesiowi np. takie Samsung SBH-500 nie chciały wspolpracować z sprzetem typu HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robur

no i właśnie o to pytam, jakie głośniki będą współpracowac z magikiem?

i w miarę dobrze będą działac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ok, za bardzo sie nie znam, bo mnie takie rzeczy nie interesuja zbytnio, ale powiem ci, zebys bral te które mają wymienioną wspolpracę z Magiciem, bo kolesiowi np. takie Samsung SBH-500 nie chciały wspolpracować z sprzetem typu HD2

Miałem coś podobnego i nie polecam.Lepiej kupić jakieś komputerowe np. herman kardon w podobnej cenie i wielkości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robur

Jeśli mógłbyś jeszcze cuś polecić, mogą być głośniki komputerowe, byle byłyby kompatybilne z telefonem. Wejście jack'a 3,5 mam. Mile widziane byłoby także wsparcie bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A możesz mnie oświecić bo nurtuje mnie odpowiedź na pytanie po co robić wieżę z telefonu...dla szpanu? Pytam jak najbardziej poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robur
    A możesz mnie oświecić bo nurtuje mnie odpowiedź na pytanie po co robić wieżę z telefonu...dla szpanu? Pytam jak najbardziej poważnie.

A po co zatem kupować telefon z gpsem, z wifi, z aparatem, z mnóstwem innych rzeczy? Dla szpanu?

Otóż jeśli się coś kupuje to się tego używa. Nie wiem jak Ty, ale ja w swoim środowisku nie potrzebuję szpanować i wszystkim dookoła oznajmiać jaki to jestem fajny bo mam telefon z animowaną tapetą i podłączonymi głośnikami, które UWAGA - grają!

Jeślibyś czytał ze zrozumieniem wiedziałbyś po co mi to "cholerstwo".

Muzyki słucham sporadycznie, w autobusie, przed snem, zawsze przez słuchawki.

Głośnik już trochę charczy przy dużej głośności albo cięższym brzmieniu. Czasem w robocie na przerwie oglądam z kumplem kiepskich, ale staje się to niewygodne z wyżej wymienionej przyczyny. Między innymi dlatego przydałyby mi się głośniki. Stąd ten temat.

Jeśli Cię nie oświeciłem - szkoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co mi wiadomo to nie ma głośników na USB ext ... jak koniecznie musisz mieć te głośniki to kup Sobie adapter do słuchawek i jakieś głośniczki z zasilaniem z baterii np od nokii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x