Skocz do zawartości
maciek0097

Telefon Ci się zacina, restartuje, nie włącza się idt.? Przeczytaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przez ostatni miesiąc zauważyłem wysyp tematów na forum o tym, że telefon się zacina, muli, długo się uruchamia i tak dalej w nieskończoność.

Żeby uniknąć spamu założyłem ten wątek. Rozwiązanie jest prostsze niż myślicie. Właściwie jest ich kilka.

Jeśli macie jakieś problemy piszcie w tym wątku, unikniemy tym spamu. I absolutnie nie robię tego, żeby "umilić" sobie robotę, tylko żeby na forum był porządek, bo takich tematów w ciągu ostatniego tygodnia (!) było chyba z 5.Najlepszym sposobem jest punkt nr 4. Mogę zagwarantować, że w 99,9% telefon stanie na nogi i będzie śmigał jak prosto z pudełka. :)

Edytowane przez maciek0097
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem. Posiadam wprawdzie i9305 ale to to samo. Telefon jest brandowany z sieci Plus. Opisuje problem. Telefon leżał sobie normalnie włączony z wygaszonym ekranie, jak to zwykle gdy się z niego nie korzysta. Po czym zauważyłem że świeci się światłem ciągłym niebieska dioda (lewa). Gdy chciałem telefon obudzić przyciskiem power bądź home telefon nie reagował. Więc przycisnąłem długo power wyłączyłem go i wyciągnąłem baterie.

Teraz gdy uruchamiam telefon przez długie wciśnięcie przycisku power pojawia się napis jak zwykle samsung i9305 później logo plus a później Samunga na czarnym tle, telefon lekko zawibruje z głosem włączania po czym się wyłącza i włącza sam tak w kółko.

Co może być przyczyną?

Czy ktoś miał taki problem?

Jak zgrać ważne pliki z telefonu(nie miałem karty pamięci w nim)?

Czy jest jakiś sposób aby np przyciskami power + home + volume przywrocic ustawienia fabryczne?

Gwarancja jest tylko jak sie reklamuje tego typu sprawy?

Proszę z całego serca o pomoc :(

---------- Post dołączono 26-09-13 o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano 25-09-13 o 23:22 ----------

czy można zrobić coś takiego jak wipe poprzez wciśnięcie klawiszy Volume Up + Volume down i Power? czy to wyczyści mi telefon i przywróci system? i co najważniejsze czy taki zabieg nie powoduje utraty gwarancji??

proszę o pomoc

---------- Post dołączono o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

problem podobny do tego: http://forum.android.com.pl/f430/po-zawieszeniu-telefon-nie-chce-siae-uruchomiae-138437/

jednak gdy wciskam volume up razem z powerem pojawia mi sie napis samsung galaxy i9305 i żaden robocik nie wychodzi tylko logo plusa i nie wyświetla sie tryb recovery....czemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kamilk1112,

Specjalnie utworzyłem ten temat do postów takich jak ten. :)

Do rzeczy.

Spróbuj wgrać na nowo ROM, który posiadasz (jeśli znasz oznaczenie jego wersji, jeśli nie to najnowszy dostępny z plusa). Po takim zabiegu licznik flashowań będzie na 0, gwarancji również nie stracisz, a wszystkie pliki się zachowają i nie trzeba robić wipe'a. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sawik

Witam ja mam problem taki ze moj ojciec uzywa GAlaxy i nagle po ladowaniu chyba czy po rozladowaniu chcial odpalic telefon telefon sie odpala pokazuje sie bateria z kolkiem w srodku i gasni i tak w kolko, wipe z recovery nie pomaga.. o co chodzi ? telefon bez roota ani brandu. Jakies pomysly co to jest za pieronstwo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka, mam problem otóż posiadam S3 i miałem wgrane rom Miui już od dawna dawna. Telefon chodził sprawnie aż do dzisiaj. Gdy wyciągnąłem telefonik z kieszeni żeby zobaczyć notatki to nagle się zresetował i zaczął się tak w kółko resetować. Włącza się logo samsunga i po chwili czarny ekran i znowu logo samsunga. Nic nie kombinowałem z tel po prostu tak nagle się stało, dodam że do recovery wedję ale na ułamek sekundy bo sie resetuje znowu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JustArchi

Czuję SD ;).

Sprawdź czy w download mode wszystko wyświetla się poprawnie, przede wszystkim product name.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czuję SD ;).

Sprawdź czy w download mode wszystko wyświetla się poprawnie, przede wszystkim product name.

Dałem telefon na gwarancję :) mam nadzieje że naprawią mimo że ponad rok temu wyświetlacz uszkodziłem i że nie zwalą winy na to. A jak wejść w ten tryb?? Vol Down+Home+Power?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
malach
A jak wejść w ten tryb?? Vol Down+Home+Power?

Dokładnie tak. Potem jeszcze musisz zatwierdzić wejście volume up. Po sprawdzeniu przytrzymaj power, a telefon zrebootuje się do systemu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sawik,

Wgraj na nowo ROM, jak nie to 3-plikowiec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi