Skocz do zawartości
maciek0097

Telefon Ci się zacina, restartuje, nie włącza się idt.? Przeczytaj!

Rekomendowane odpowiedzi

rzodzio to jest odpowiedz na moje pytanie? bo nie wiem do kogo sie zwracasz

Spróbuj dodać launcher do pamięci telefonu, gdzieś w opcjach powinno być takie cos może to poprawi sytuację

Wysłano z galaktycznej 3-jki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    non4me

dodalem go do listy zablokowanych ale nic to nie pomoglo,, caly czas to samo . Wszystko na ekranie sie resetuje, czesto widzet z zegarem zatrzymuje sie na jakiejś godzinie i trzeba go od nowa dodawac. Ostatnio tez zamyka mi sie sam internet. Zastanawiam sie czy jak bym odinstalowal GO i wrocil do TW nie bylo by lepiej

ps. powrót do tw nic nie dal

Edytowane przez non4me

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, po wyczyszczeniu telefonu 3 plikowcem na nowo polubiłem moje S3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powiem ci ze bateria była ponad 90%. Odezwę sie jak telefon wróci z gwarancji :)

Telefon wrócił z gwarancji. Z tego co mi mama mówiła (nie ma mnie w miejscowości gdzie tel dawałem na gwarancję) nie uznali mi gwarancji. Powodem była "niby" pęknięta szybka u góry ekranu (beka w ch*j) a za naprawę krzyknęli sobie 1200 zł xDDD Mimo że moja mama im mówiła że wyświetlacz pękł ponad okrągły rok temu oni na to wała :) Jutro będę miał telefon i spróbuję sam naprawić (wgrać rom o ile się da)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem, od pewnego czasu mam SGS3, root wgrany, WiechoROM wgrany. Od kilku dni miałem "FREEZY". Poprostu zatrzymywał mi się okran i nic nie mogłem zrobić. Myślę hmm, ROM padł, albo coś się zepsuło. Wgrałem na nowo - problem został.

Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malach

@up

Wgraj inny rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Kupilem s3 i zdebrandowalem go 3 plikowcem nastepnie wgralem xxemg4 ze strony sammobile.com. Wszystko odinem 3.07. Zainstalem okolo 20 aplikacji typu gmail ebay allegro netvi itp. Wylaczone sa jakies tam czujniki podswietlenia ekranu itp aby jak najbardziej zyskac na baterii i odmulic. I9300 MASAKRYCZNIE zamula. Jak klikam w sluchawke (na przyklad) to czekam 4s i pojawia sie ekran z wyborem nr. Jak przegladam allll lub tablice i wcisne srodkowy home to wychodzi tez z 4-5s. Ogolnie odpala sie bardzo szybko ale reakcja jest straaaaaaaaaaaaaaaaaasznie dluga w przeciwienstwie do iphona 4s ktory ma slabsza konf sprzetowa!!! O co kaman? Wolnej pamieci ram ciagle ponizej 200 mb (180-150 mb wolnej pamieci). Czy ja cos zle zrobilem czy ten typ tak ma? Jak tak dalej bedzie to wroce do iosa. Prosze o porady.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Ten telefon tak ma, a konkretniej niezoptymalizowany TouchWiz. Wyjście ? Zainstalowanie jakiegoś Launchera lub Custom ROM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Custom rom pomoze? Co to dokladnie jest?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

http://forum.android.com.pl/f551/kompendium-wiedzy-odin-bootloader-recovery-backup-rom-root-sudden-death-efs-imei-300314/

Custom ROM-y tworzą developerzy.

Napisz do autora Kompendium wiedzy, jest autorem ROM-u JustArchi, który cieszy się bardzo dobrą opinią na naszym forum :)

Polecam ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi