Skocz do zawartości
maciek0097

Telefon Ci się zacina, restartuje, nie włącza się idt.? Przeczytaj!

Rekomendowane odpowiedzi

averyy

Witam, mam mały problem z telefonem. Mianowicie po naciśnięciu przycisku do odblokowania telefonu lub przycisku home, ekran pojawia się dopiero po ~5 sekundach. Czego to może być wina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Jaki masz rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Dobra, nieważne, na ekranie głównym kliknij dwa razy home, powinno pojawić się S-Voice, wejdź w ustawienia S-Voice i wyłącz włączanie S-Voice, klikaniem home :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    averyy

Za szybko się ucieszyłem. Wyłączenie s-voica trochę pomogło, z 5 sekund zrobiły się 2-3...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam taki problem z sgs3 którego mam 2 dni...

Telefon sprawia problem, co chwile sie resetuje, zawiesza.

Czytalem juz podwieszony temat i mam ta wersje alef.

Zainstalowany jest teraz android 4.0.4 i nie moge przez telefon oraz kiesa zaktualizowac do najnowszej wersji, prawdopodobnie ma branding na jakas zagraniczna siec.

Teraz pytanie czy wgranie nowego roma załatwi sprawe? Bo teraz nie da sie uzywac tego telefonu, i jak cos to moge go jutro zwrocic.

Prosze o szybka odpowiedz.

Pozdrawiam

Notatka od Moderatora: maciek0097
    wykrzyk.png Jak już czytałeś, to mogłeś zadać tam swoje pytanie. Temat przeniosłem, nastepnym razem proszę nie zakładać nowego tematu jeśli jest jakiś inny poruszający ten problem.
    Edytowane przez maciek0097

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam problem ze swoim SGS3 kupiłem tel używany, który miał już zrobionego Rota na androida 4.1.2. Wszystko ładnie śmigało bez zastrzeżeń po pewnym czasie zaobserwowałem coś takiego, że gdy telefon chowałem do kieszeni lub nie używałem przez dłuższą chwilę to chcąc go odblokować on wcale nie reagował na przyciski pomagało dopiero wyjęcie baterii. Łapał również przycinke w oknie odblokowywania, a nawet gdy słuchałem muzyki i telefon był zablokowany nagle piosenki zaczynały się przycinać. Myśląc że wgranie nowego oprogramowania pomoże oddałem tel koledze, który trochę w tym siedzi i wgrał mi czystego Androida 4.3. Niestety na drugi dzień znowu ten sam problem telefon bo uśpieniu nie reaguje na żaden klawisz nawet dłuższe przytrzymanie klawisza włączania nic nie daje. Nie dzieje się to cały czas ale w ciągu dnia musiałem dwa razy wyjmować baterie. Dochodzi też do tego przycinanie przy odblokowywaniu czy słuchaniu muzyki poza tym przy poruszaniu się w menu czy pisaniu sms nic takiego nie zaobserwowałem. Co robić?? Oddać na gwarancję? Gdzie?(w okolicy nie mam zadnego serwisu) Gwarancja to obejmuje?

Kolega powiedział mi że w każdej chwili moze wgrać mi oryginalne oprogramowanie i będzie możliwość oddania na gwarancje gdzie podobno nie dojdą że oprogramowanie było zmieniane. Czy to prawda? Dodam ze tel. był kupiony w salonie T-mobile.

Proszę o pomoc.

Edytowane przez czysty76
    Podziękujesz jak ktoś Tobie pomoże, od tego jest system piwny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

na teraz to radzę wgrac soft z wersją oryg z t-moba bo wiadomo że soft 4.3 ma takie problemy sporo o tym jest na forum a jeśli na sofcie z tm dalej będą takie problemy to pizostanie oddać na gwarancję jeśli masz fakturę oddajesz wtedy w punkcie t mobila

wytapane na ekranie s3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam taki problem z całkowitym zawieszaniem sie telefonu .

Objawy telefon zaczyna zwalniać przestaje reagować na początku wyświetlacz potem przyciski mechaniczne

Telefon jest z serii pierwszych modeli zaraz po premierze w Polsce z salony T mobile .Wszystko działa super przez ponad rok . Byłem z niego bardzo zadowolony. Problem pojawił sie w okolicach aktualizacji do romu 4.1.1 początku miałem oryginalny soft .Doszedłem do romu 4.2.2 ... Postawiłem tu kropke na romy od Tmobile bo myslałem ze w nich tkwi problem ... i zainstalowałem cyanogenmod 10.1.3 następnie aktualizacja do wersji 10.2 .. Problem z zawieszaniem pojawiał się na każdym sofcie oczywiście robiłem hard resety przy każdym wgrywaniu ...

Dodam jeszcze ze zawieszanie sie pojawiało w momencie personalizacji sytemu ...czyli podczas ustawiania strefy czasowej ... języka softu itp itd ... czyli wykluczam tu idzał jakieś niekompatybilnej apki

Dokładnych wersji Tamtych systemów nie znam ale moge podać aktualną:

Wersja systemu - Android 4.3.1

Wersja pasma podstawowego I9300BOLK3

Wersja Jądra

3.0.64-CM-gd6f2f4a

[email protected] 1

Mon Dec 2 21:12:34 PST 2013

Numer kompilacji cm_i9300-userdebug 4.3.1 JLs36l dfd0cbed2d

Czy ktoś tak ma? miał ? pomoze mi?

Jestem początkującym szperaczem adka prosił bym o łatwe pisanie podpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kalcio

Mam podobnie, ta cholera potrafi zawiesić się nawet 10 razy dziennie .... przeklęty Samsung ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi