Skocz do zawartości
maciek0097

Telefon Ci się zacina, restartuje, nie włącza się idt.? Przeczytaj!

Rekomendowane odpowiedzi

@ Rajjan

Z tego co ja czytałem to owszem są problemy z softem 4.3 ale brand-owym... nie ma mowy nic na temat modyfikacji z adkiem 4.3 np od CM ... a powodem wgrania modu było zapewne zacinanie na orginalym sofcie od t mobile ....a zacinanie występuje nie zaleznie od softu czy jest od t mobile czy na modzie od CM ...

a gwarancja jest na rok (w moim przypadku juz jest po ) ...a poza tym jeśli ktoś wgrał moda to stracił z automatu gwarancję ... czy sie mylę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JustArchi

Gwarancję można odzyskać. SGS3 nie ma Knoxa ani e-fuse. Potwierdza to soft MK6 i MJ9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślicie że pomoże wgranie CM 11 ?? w przecinkach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jakie przecinki Ci chodzi? :oczy:

Jeśli chodzi o CM'a to używam i polecam (ROM Archiego), jednak i tak musisz zrobić wipe, więc polecam wyczyszczenie 3-plikowcem, wgranie recovery i potem CM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki oto problem z moim SGS3: Kilka dni temu, telefon zaczął się zawieszać, myślałem że nie będzie to nic poważnego tak więc 1-2 resety mi nie przeszkadzały, niestety od 2 dni telefon bez przerwy się restartuje (do momentu pokazania modelu telefonu) i tak w koło. przy podłączeniu ładowarki jest podobnie, pokazuje się na sekundę stan naładowania baterii, po czym znowu reset, czasami telefon się włączy, pochodzi 10 sekund, 3 minuty, 10 minut i znowu reset. Po wyjęciu baterii na całą noc i włożeniu jej nad ranem, telefon chodził kilka godzin, po czym znowu rozpoczęło się to samo, czyli ciągłe resetowanie.. czy możecie mi coś poradzić/pomóc? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mily45

Witam. Mam taki bardzo dziwny problem i stało się to nagle zakończyłem rozmowe telefon się wyłączył i chciałem go uruchomić ponownie ale zawiesza się na logo samsung i cały czas je powtarza.

Nie mogę w nic wejść

Nie wiem co zrobić a bardzo ważne zdjęcia i pliki miałem w pamięci telefonu których nie moge stracić

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam wgranie na nowo ROM'u- odnośnik w #1 poście.

W ten sposób nic nie tracisz, a powinno wrócić do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kilka dni temu kupiłem s3. Był w nim uwalony imei 0049, z racji tego że posiadam z3x wgrałem wszystko ok. Teraz tylko zostaje kwestia samoistnych restartów. Telefon restartuje się sam. Gdy tego dokona potrafi się resetować dopuki nie wyjmę baterii na jakieś 5 sekund. Po tym bez resetu wytrzymuje z 10 - 15h.

Próbowałem wgrywać nowe oficjalne oprogramowanie jak i stare, tak samo z bootloaderem. Dodam też że wymieniłem baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

nie chcialem zaczynac nowego tematu, wiec tutaj sie podepne.

Od jakiegos czasu strasznie mi sie wiesza S3. Czasami tez restartuje (zadkosc).

Zmienilem juz kilka razy ROM... CM11, AndroidHD, a teraz powrocilem do stock Andka 4.3

Najwiekszy problem mam z odbieraniem polaczen. Ktos dzwoni, ekran mi sie nie zalacza, dzwiek dzwonka sie przycina...

Po jakis 20-25 sekundach wlacza sie dopiero ekran i pozostaje mi tylko oddzwonic.

Podobnie mam z ekranem gdy nikt nie dzwoni, naciskam przycisk home i czekam z 10-20 sekund. (nie zawsze)

Co dziwne, ze jak ekran sie ja wlaczy to telefon szybko smiga.

Nie wiem czego to moze byc przyczyna :(

A... i jeszcze psuje mi wszystkie karty micro SD. Ostatnio wrzucilem 3 sztuke, ktora przetrwala jakies 2 tygodnie.

Moze ktos ma jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi