Skocz do zawartości
JDStar

[ROM][PATCH] Lenovo P780 LiFe-0.5 multilanguage JDStar.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie ja tylko powiedziałem że można by było, a nie że to zrobię. Dzięki takim ludziom jak On czy Ty mamy fajny soft do fonów, szanuje to. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich wyjadaczy sądząc po przeczytaniu kilkunastu stron postów.

Jestem nowy na tym forum więc proszę o wyrozumiałość i przymrużenie oka na zapewne moje dziwne i infantylne pytania.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem (na razie nie użytkownikiem) Lenowo P780 chyba 4GB z jakimś softem lensen store.

Dotychczas wierny przez parę naście lat byłem Nokii, ostatnio Lumia 800, jednak noszenie 2 smatrfonów po kieszeniach nie należy do wygodnych. Lenowo oferuje te 2 sim i przede wszystkim tak chwaloną baterię.

Wiem, że początki z nowym systemem będą trudne jednak tego jako zwykły użytkownik się nie obawiam, bo w końcu się go nauczę, natomiast nie mam zielonego pojęcia o wgrywaniu, modyfikowaniu etc. mimo iż są jasne instrukcje od JDStara, to obawiam się, że mogę zrobić coś nie tak i coś np. uszkodzić.

Co do obecnej sytuacji telefonu na dzień dobry już przestał działać kalendarz, w chwili kiedy chcę przypisać wydarzenie aplikacja zamyka się "niestety aplikacja kal została zatrzymana"; to samo dotyczy ustawień zegara, nie mam możłiwości ustawienia godziny, jedynie po pierwszym włączeniu tel udało mi się wejść i ustawić godzinę ale coś mi później się poprzestawiało i koniec.

Zwracam się do Was z zapytaniem o zaufaną osobę (chyba że JDStar by się podjął) w Krk, która mogłaby mi zrobić porządek z tym aparatem i odpowiednio zabezpieczyć, skonfigurować - oczywiście real beer lub inna forma, jak najbardziej, bo nie bardzo potrafię sam tego dokonać, nie bardzo mam czas żeby kopać po forum, generalnie jestem zajętym człowiekiem a weekendy chcę (jeśli możliwe) spędzać z rodziną a nie przy kompie i nerwach jak to zrobić i czy dobrze to zrobiłem.

Jak już napisałem jestem użytkownikiem, chcę włożyć 2 sim skopiować kontakty z Lumii jeśli w ogóle to możliwe i używać tel głównie do rozmów, sprawdzania maili, czasem jakąś użyteczną aplikację ściągnąć.

Proszę o propozycje w powyższej sprawie - mam nadzieję uzyskać u Was pomoc i być zadowolonym, że przesiadłem się własnie na And i Lenovo.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Edytowane przez Sphinxxx
    Nie cytujemy posta poprzedzającego. Witamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar
    Zwracam się do Was z zapytaniem o zaufaną osobę (chyba że JDStar by się podjął) w Krk

:D ...w Krk będę za tydzień, jak do tego czasu sobie nie zrobisz to może wygospodaruję trochę czasu na wgranie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, spokojnie, poczekam, mam tylko nadzieję, że uda nam się zgrać terminy, bo dużo jeżdżę po kraju, ale jak coś to proszę o około 2 dni wyprzedzenia, wtedy spróbuję się dopasować z godzinami.

Po za tym fajnie by było się poznać w realu, bo niestety trochę nam wszystkim komputery i zwariowane czasy to utrudniają :)

To proszę pisz na priv (chyba podałem w profilu, jak nie, to zaraz uzupełnię).

Dzięki i dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ufundujesz mi dojazd z Brzeska około 60km to mogę się podjąć na miejscu z mojego priv lapka ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

krzysiek555,

wielkie dzięki za chęci, przez Brzesko często przejeżdżam, w czwartek jestem w Rzeszowie ale muszę być na 8:30 a wracam dopiero po 17; przyszły tydzień mam trochę zajechany, ale jak coś się zmieni to dam znać - dzięki za chęci:)

Chyba nie jest tak źle z tą serdecznością u ludzi (jak to piszą w statystykach, że Polacy to tylko jadem plują) :):) jak myślicie?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hah nie jest. Jdstar masz jakiś pomysł w jaki sposób można zmienić format filmów nagrywanych Lenovo z softem life i twoim spolszczeniem? W tym momencie jest 3gp, a zależy mi na mp4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atibor
    Hah nie jest. Jdstar masz jakiś pomysł w jaki sposób można zmienić format filmów nagrywanych Lenovo z softem life i twoim spolszczeniem? W tym momencie jest 3gp, a zależy mi na mp4.

Na szybko to możesz zainstalować LG Camera. Zapisuje w mp4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

A nowe Lenovo SNAPit and SEEit 3.5.6 nie ma tej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie używałem, Lenovo SNAPit and SEEit 3.5.6. Jest lepsza niż "supercamera"? Tak btw te nazwy z super mnie rozwalają :facepalm:. Zależy mi na tym aby nie pogorszyła się jakość fotek i filmów. Zresztą filmów się pewnie polepszy jeśli będą w innym codecku.

JDStar, upniesz na swojego skydrive tą wersję lub nowszą? Google nie wiele mi wyrzuciło po wpisaniu.

/edit

Dobra znalazłem na xda coś, sporo zajmuje - 42mb, pobieram napiszę jak przetestuję.

Edytowane przez krzysiek555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi