Skocz do zawartości
JDStar

[ROM][PATCH] Lenovo P780 LiFe-0.5 multilanguage JDStar.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Z własnego doświadczenia polecam life. MIUI za bardzo mi gejfonem (apple) zalatuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meyzon

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym użytkownikiem tego forum, właśnie nabyłem Lenovo P780. Długo szukałem smartfona który pasował by mi od strony technicznej jak i finansowej. Po wielu wieczorach spędzonych na różnych forach i filmach z testami wybór padł na Lenovo. Bardzo miło zaskoczyła mnie jakość wykonania oraz materiały użyte do produkcji, jest solidnie wykonany, zwarty, fajny design, no i bateria!!! (trzy dni normalnego użytkowania 68%). Telefon zakupiłem w Polsce od importera, który wgrał soft ze spolszczeniem i który nijak się ma do tego co widziałem na filmach z testami, mam wrażenie że jest strasznie okrojony, brakuje sporo funkcji o których wiem że być powinny, odbiega od oryginału, nie tego oczekiwałem. I z tym mam problem. Czy stosując zabiegi z pierwszego posta wyleczę mojego smartka?

Wersja pasma podstawowego: P780.V16,2013/07/03 17:08

Wersja jądra 3.4.5 Thu Aug 22 17:51:42 CST 2013

Numer kompilacji: lensen store

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jdstar powiedz, czy to prawda co piszą w nowym temacie o p780 z 900MHz. Po instalacji life oraz Twojego spolszczenia telefon się nie podniesie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Zabić telefonu to go chyba nie zabije, ale uruchomić to się raczej nie uruchomi - trudno powiedzieć, bo nie miałem takiego w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, to nie wiem czy zamawiać wersję z 900MHz pod Aero2. Mało jest stabilnych softów pod p780 a jeszcze mniej pod tego z 900MHz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co niestabilnego jest w sofcie ROW_8G pod wersje 900 MHz? Wszystko jest tam jak najbardziej stabilne, nie rozumiem Twojego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomocy .

Kupiłem lenovo p780 i jest super. Śmigła i w ogóle . problem jest gdy włącze słuchawkę bluetooth . większość prob połączenia kończy się trybem samolotowym na kilkanaście sekund. co konczy wszystko wlasciwie .

Bardzo prosze o wskazowki co zrobic .

Tylko takie jak malemu dziecku bo to wszystko czytam to dla mnie jakis belkot niezrozumialy .

Ja laikiem jestem .dziekuje bardzo i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ostoja

Trzeba przełączyć na 2G, żeby współpracował bezproblemowo z bt.

Ewentualnie na 4pda.ru można znależc modem, który radzi sobie z 3G, ale nie daję rady bez cyrylicy w klawiaturze się tam zarejstrować, by sprawdzić, czy to działa

Edytowane przez ostoja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam Problem jeżeli chodzi o ROM'a. Zainstalowałem wszystko zgodnie ze wskazówkami, jednak mam jeden problem. Wielkie ikony. Jest to trochę denerwujące. Zamieszczam zdjęcie z mojego telefonu. Czy idzie jakoś to zmienić? Co mogłem zrobić nie tak? Bardzo prosze o pomoc. post-295315-14255739408086_thumb.png

Edytowane przez Krisx700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meyzon

Czy ktoś mógłby udostępnić jeszcze raz soft Life v0.3? Odnośniki przekierowują do download'u wersji v0.7, a jak wyczytałem na tej wersji po polsku nie podziałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi