Skocz do zawartości
JDStar

[ROM][PATCH] Lenovo P780 LiFe-0.5 multilanguage JDStar.pl

Rekomendowane odpowiedzi

JDStar

hmm, no to cholera coś w końcu namieszałem - robiłem na 2 komputerach i teraz już nie wiem co jest ostatnie:(

Sprawdzę jeszcze kartę microSD czy na niej nie mam ostatniej wersji.

Jak nie znajdę, to może będę miał w ręku znowu P780 to zrobię jeszcze raz + najświeższe tłumaczenia i apki z repozytorium do Lenovo - chętnych zapraszam do pomocy w tłumaczeniu - link w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

Po prostu zapomniałeś tego kalendara wrzucić do paczki i dla tego wczoraj dłubałem i tłumaczyłem :hyhy:

Dorwałem jskąś nowszą wersję:

callendar_p780_a830_MST.zip

Edit 15:33 Poprawiłem paczkę bo mi się wielbłąd wkradł, zgadnijcie gdzie ;) :

callendar.png

Edytowane przez mst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Nie zapomniałem, paczkę dla P780 robiłem na początku września, a nowe repozytorium tłumaczeń pod Lenovo zrobiłem w połowie miesiąca:) - wtedy nie miałem tłumaczenia kalendarza jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mr.mrcn
    Nie zapomniałem, paczkę dla P780 robiłem na początku września, a nowe repozytorium tłumaczeń pod Lenovo zrobiłem w połowie miesiąca:) - wtedy nie miałem tłumaczenia kalendarza jeszcze

Coś jest ewidentnie nie tak - przyjrzałem się bliżej: w menu mam 'call ringtone', 'theme', 'sim managment' i wiele, wiele innych również nieprzetłumaczonych... Na Twoich screenach wygląda to zupełnie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JDStar nie wiadomo ktora w koncu wersja Twojego patcha jest najnowsza, tak wiec prosze sprawdz to i umiesc najnowsza w pierwszym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Najnowsza dopiero będzie ;) , dzisiaj postaram się skompilować z najnowszymi tłumaczeniami i wrzucić, bo sam już się pogubiłem - najnowsza a userzy pisali, że brakuje tłumaczeń - a nie mam teraz P780 żeby sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wersji tej -2 drugiej ktora wrzuciles belki gorne przy ustawieniach na pewno sa po polsku, sprawdzilem osobiscie instalujac ZIPa na "czystym" LiFe. Tak wiec zignoruj te posty userow ktorzy pisza, ze nadal sa po angielsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

A i tak zrobiłem dzisiejszą wersję, dodane najnowsze tłumaczenia aplikacji + zmieniony najświeższy LenovoLauncher

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mr.mrcn
    W wersji tej -2 drugiej ktora wrzuciles belki gorne przy ustawieniach na pewno sa po polsku, sprawdzilem osobiscie instalujac ZIPa na "czystym" LiFe. Tak wiec zignoruj te posty userow ktorzy pisza, ze nadal sa po angielsku ;)

Bo było po angielsku :P

Dobra, wersja v3 jest ok :) Pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mr.mrcn - nie bylo po angielsku...po co ta dyskusja. Namieszales pewnie sam w plikach i dlatego tak miales. Czy mam Ci laskawie przeslac filmik z calym procesem zebys uwierzyl ze tak bylo? :) Proponuje zakonczyc te dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi