Skocz do zawartości
JDStar

[ROM][PATCH] Lenovo P780 LiFe-0.5 multilanguage JDStar.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ex_deus

Mi też wołało o aktualizację ale nie reagowałem i od dłuższego czasu jest cisza

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalowałem wczoraj wersje LiFe-0.7 i muszę przyznać, że działa płynnie. Może przez to, że jest to czysty system ale w porównaniu do 0.5 przyspieszenie jest znaczne.

Zainstalowałem, potem dorzuciłem do menu możliwość PL i zacząłem instalacje spolszczonych aplikacji z 0.5.

Praktycznie każda która była tłumaczona da się zainstalować i działa, spokojnie można by przygotować paczkę pod LiFe-0.7. Soft ma błędy w menu np. informacje o telefonie (wejście na niektóre opcje skutkuje zamknięciem aplikacji), tak było w wersji 0.5 i tak pozostało na 0.7. Między czasie od kilku dni testowałem MIUI dlatego powróciłem do MIUI który na dzień dzisiejszy działa równie szybko jak 0.7 i daje podobne możliwości. MIUI części funkcji nie ma do których można się przyzwyczaić w Life, ale część menu ma jednak bardziej rozbudowane, na pewno bardziej cukierkowe robione częściowo na wzór samsunga. Graficznie jest ładniejsze i na razie pozostaję przy MIUI, przejście z Life 0.5 jest banalnie proste instaluje się je z recovery.

Polecam stronę z opisem MIUI.

Edytowane przez szafarzM723G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ktoś wie jak zmienić działanie środkowego przycisku widgetu "Lotos" aby można było dać coś swojego a nie chińską aplikację ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Czy mogę prosić o pomoc, bo siedzę nad tym już kilka godzin, przekopuję forum, również zagraniczne strony i nie mogę znaleźć rozwiązania.

Chcąc wgrać Life v0.3 FlashToolem napotykam ścianę. Po podłączeniu kabla USB nic się nie dzieje. Próbowałem wszystkich kombinacji(Download, Firmware->Upgrade, High Speed, Don't switch to high speed itp.). Mam roota, mam zaznaczone DA DL All With Check Sum. Próbowałem podłączać do wyłączonego telefonu normalnie, jak również z wciśniętym czerwonym guzikiem. Nic się nie dzieje, żółty pasek nie rusza, postęp ciągle na 0%. Co robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

A czy kopiąc forum dokopałeś się do informacji, że sterowniki są potrzebne w systemie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będziesz miał podłączony i już wciśniesz Download a on nie zareaguje to wyjmij na podłączonym telefonie baterie , poczekaj 30 sek i włóż , powinno zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ten telefon nie ma przypadkiem niewyciągalnej baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Ma niewyjmowalną baterię, a skoro Ci nie widzi flashtool to znaczy że nie masz sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry panowie , zapomniałem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi