Skocz do zawartości
JDStar

[ROM][PATCH] Lenovo P780 LiFe-0.5 multilanguage JDStar.pl

Rekomendowane odpowiedzi

mr.mrcn
    @mr.mrcn - nie bylo po angielsku...po co ta dyskusja. Namieszales pewnie sam w plikach i dlatego tak miales. Czy mam Ci laskawie przeslac filmik z calym procesem zebys uwierzyl ze tak bylo? :) Proponuje zakonczyc te dyskusje.

Na początku w linku JDStara była stara wersja - i zapewne ja się na nią załapałem. Ale nieważne, kończe tę dyskusję również.

Natomiast zapytam się jeszcze, czy z brakiem literek szybkiego wyboru w kontaktach nic się nie da zrobić? W PL nie ma, w ENG są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoKa

Pobrałem paczkę zip z tego linku: Lenovo_P780_LiFe-0.5-PLv3-JDStar.pl.zip. Po instalacji okazało się, że uszkodzony został klient poczty oraz przegląda internetowa uparcie otwierała się jakąś chińską stroną(kompletnie nie pomagała zmiana ustawień). Musiałem wrócić na poprzednią wersję. I w związku z tym mam pytanie do JDStar: czy możesz przygotować paczkę z tłumaczeniami bez dodatkowych programów np. bez LenovoLunchera. Myślę, że ich instalacja może powodować podobne problemy jak u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Nie jest to wina ani LenovoLaunchera ani LenovoPower - u wielu osób nic takiego nie ma, ani u mnie - więc coś w ustawieniach musiałeś zmienić, lub paczka może uszkodzona po pobraniu.

Dodałem MD5 przy pliku do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoKa

Jak widać pliki są identyczne

E2E3573387BFEB55C00EB091E6D1E26A

e2e3573387bfeb55c00eb091e6d1e26a

Ustawieniami nawet nie zdążyłem się pobawić. Po instalacji odpaliłem klienta poczty i nic. Otwieram przeglądarkę a tu chiny.Stąd było moje pytanie. Oczywiście przyjmuję tłumaczenie, że być może coś u mnie nie trybi, niestety nie bardzo wiem co, gdyż wróciłem do kopi sprzed instalacji i wszystko poprawnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst
    Pobrałem paczkę zip z tego linku: Lenovo_P780_LiFe-0.5-PLv3-JDStar.pl.zip. Po instalacji okazało się, że uszkodzony został klient poczty oraz przegląda internetowa uparcie otwierała się jakąś chińską stroną(kompletnie nie pomagała zmiana ustawień). Musiałem wrócić na poprzednią wersję. I w związku z tym mam pytanie do JDStar: czy możesz przygotować paczkę z tłumaczeniami bez dodatkowych programów np. bez LenovoLunchera. Myślę, że ich instalacja może powodować podobne problemy jak u mnie.

Winrarem otwórz paczkę, pliki są w /system/app/ i wywal co nie potrzeba. Trochę inicjatywy Panowie, bo to wszystko zajmuje czyjś czas.

Po wszelkich zmianach w CWM wykonać:

Wipe cache

Wipe dalvik

Fix permission.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam takie pytanko. Jak przeskalowac ikony w tym nowym luncherze? Bo mam strasznie duuuze ikonki i nie moge tego ogarnać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Ustawienia -> personalizacja -> ustawienia ikon -> rozmiar ikon

W pierwszym poście z apkami Lenovo nowe wersje LenovoPower i LenovoLauncher

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem Twoj najnowszy path ze spolszczeniem z 24.09 i jest juz nowy Lenovo Luncher, nie ma tylko Lenovo Power. Mała uwaga - przy najstepnej aktualizacji dałoby sie rorzucic rotacje perspektywy w SMS'ach? Jak dorzucam ten mod ktory jest dostepny to usuwa czesc spolszczenia.

Edit. Faktycznie, jest nowsza 3.3.10 :) Nie zauwazyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

@JDStar, nie macie nagrywania rozmów w tym romie? Na a830 to działa, pewnie kernel jakiś przegrzebany :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

"Wszystkie" było we wcześniejszej wersji, ale na K900 jak robiłem to niestety łamało wyraz na 2 linie i musiałem zmienić na coś krótszego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi