Skocz do zawartości
JDStar

[ROM][PATCH] Lenovo P780 LiFe-0.5 multilanguage JDStar.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mała uwaga - przy najstepnej aktualizacji dałoby sie rorzucic rotacje perspektywy w SMS'ach? Jak dorzucam ten mod ktory jest dostepny to usuwa czesc spolszczenia.

Jestem za, czasami denerwuje mnie to że nie obraca mi się ekran w czasie pisania sms.... jeszcze jak możesz to bym dorzucił dwie inne apki mianowicie Circle_Battery Phone_Photo_call_btn. Pierwsza jest to procentowy wskaźnik bateri (eliminuje nam ikonkę baterii ze stanem naładowania w zamiast niej daje ładny status procentwy) a druga to zdjęcie jak ktoś do ciebie dzwoni to jest na cały ekran. Miałem te dwie apki zainstalowane wcześniej i dawały radę ale teraz usuwają mi twoje tłumaczenie podczas instalacji, czy mógłbyś je dodać do twojego tłumaczenia ? jak tak to dziękuje :)

w razie czego w podaje linka w którym temacie są do ściągnięcia owe aplikacje :)

http://forum.android.com.pl/f849/lenovo-p780-ideaphone-informacje-and-romy-and-modyfikacje-310728/index17.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie. Nastepna wersja do poprawki problem z brakiem rotacji w sms-ach, otwieranie caly czas jakiejs chinskiej strony w przegladarce i jesli chodzi o tlumaczenia wiadomo ze nie wszystko jest spolszczone, ale przydaloby sie przetlumaczenie "szybkiej odpowiedzi" jak ktos dzwoni - wiadomosci typu zaraz jestem itp :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szybka odpowiedz jest przetlumaczona na life 0,5 od JDstar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szybka odpowiedz jest przetlumaczona na life 0,5 od JDstar

To dziwne ze u mnie nie dziala :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skończyłem kilka apek, i kilkaset linijek w innych apkach. Jak możesz to zrób aktualną paczkę z tymi programami, dorzuć do tego menadżera kontaktów i LenovoLauncher o ile Ci się będzie chciało i zaktualizuj link na pierwszej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

OK, z menedżerem kontaktów (nowym, nie stockowym) jest problem - jak na razie nie udało mi się uruchomić niestety. Próbowałem dedykowaną przez Chińczyków wersję 1.18 dla A850 i nawet bez tłumaczenia - oryginał wywala FC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JDStar czyli "Reboot" po dlugim przycisnieciu przycisku power nie uda sie przetlumaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Akurat Reboot'a się da - tylko jak sprawdziłem to do tej pory nieprzetłumaczony jest:):)

aktualizacja: już przetłumaczony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawiłem jeszcze tłumaczenia w LenovoPower, część była mało dopasowana. Pewno nie wszystkie opcje w 100% odpowiadają dokładnemu zastosowaniu ale te błędy które były widoczne zostały poprawione. Scal i wrzuć nową wersję apk do całości.

Obecna wersja którą poprawiałem to strings.1381135965.xml, jak wrzucisz to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Aktualizacja w pierwszym poście:

Lenovo_P780_LiFe-0.5-PLv4-JDStar.pl.zip 100MB wersja z 20131008.

- Dodany LenovoPower-1.3.35, LenovoLauncher-3.3.10

- Znaczny postęp w tłumaczeniach (szczególne podziękowania dla @szafarzM723G - sporo pracy)

- Dodałem fix'a dla trackerów GPS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi