Skocz do zawartości
ChristO1624

Nexus 7 2 LTE + aero2 jak skonfigurować

Rekomendowane odpowiedzi

Hezar

Sprawdź, czy masz włączoną opcję transferu danych w roamingu i czy w ogóle masz włączony transfer danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że nie. Nie jestem takim ignorantem. :P

Na innym forum napisali mi, że mogą być dwie wersje tego tableta i mi trafił się ten niezgodny.

Jako, że nie mam już pomysłów, tablet pójdzie do zwrotu. Pozostanie tylko problem co kupić w zamian, ale to później.

edit: @up

Pisałem już wcześniej, że wszystko co trzeba mam pozaznaczane. Mam porobić screeny, żebyście uwierzyli? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

Nie jesteśmy takimi ignorantami, żebyśmy nie uwierzyli - po prostu dobrze jest się czasem upewnić, że wszystko jest faktycznie zaznaczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, w szczególności w takiej sytuacji gdy wszystkim posiadaczom tego tableta Aero2 działa, a mi nie.

Tak jak napisałem wyżej, w związku z brakiem rozwiązań tablet wróci do sprzedawcy.

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i wszystkie podpowiedzi. Jeżeli przyjdzie komuś coś do głowy do poniedziałku-wtorku to proszę pisać. Później tablet najprawdopodobniej wyruszy tam, skąd przyjechał.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

Może jeszcze być taka sytuacja, że jest to wina sieci Aero2. Z własnego doświadczenia mogę napisać, że numer z Plusa działał, a możliwości transmisji za pośrednictwem Aero nie było bodajże przez tydzień (karta wyłożona do Galaxy Nexusa). Spróbuj sprawdzić w innym mieście, czy uda się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Nexus już był na testach w poprzedni weekend w Kołobrzegu. Tam też nie działało.

A użeram się z tym ustrojstwem dokładnie od 10 dni, więc miał dużo czasu na zaskoczenie, w szczególności, że kilka razy nawet przywracałem ustawienia fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Jeżeli tablet nie działa z Aero w Kołobrzegu, to ja bym go bez zastanowienia zwracał do sprzedawcy i to przed upływem 10-ciu dni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak też postanowiłem zrobić. Dzisiaj jest akurat 10 dzień i stosowna wiadomość przez formularz kontaktowy już poszła. Mam nadzieję, że nie będą robić problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

@madej:

W takim przypadku chyba rzeczywiście nie obejdzie się bez reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi