Skocz do zawartości
M@jkel

LG L9 II (D605) - opinie, testy

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon jest od kilku dni w sprzedaży. Jest może już jakiś szczęśliwy/nieszczęśliwy posiadacz? Trochę się dzisiaj pobawiłem nim w jednym z elektromarketów i jestem pod sporym wrażeniem. Jak na swój ekran jest bardzo kompaktowych wymiarów, dobra jakość wyświetlacza, całkiem płynne - jak na androida - działanie. Interesują mnie jeszcze rzeczy których nie da się sprawdzić „na szybko” - takie jak energożerność, jakoś wykonywanych zdjęć itp. Poprzeczka ustawiona jest bardzo wysoko, bo chcę przesiadać się z ajfona, a doszedłem do wniosku że nie warto za telefon płacić więcej niż 1000 zł z haczykiem.

Wysłane przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

W dłoni go nie miałem, ale patrząc na specyfikację to w porównaniu do L9 w multimediach (gry) będzie wydajniejszy o ok 30% (ok 13k punktów a antutu v4), ze względu na wyższą rozdzielczość ekranu. Jeżeli potwierdzi się, że procesor to krait 2x1.4 (jak w htc one mini) to ogólna wydajność będzie niższa niż w LG F5/one mini (niby miało być 2x1.2GHz krait, ale u mnie mam 2x1.5GHz krait - potwierdzone testami i 5 programami). Ja czekam na F7, bo chodzą pogłoski, że ma mieć 2GB ramu.

Mimo wszystko, telefon godny uwagi w cenie do 1000zł, takie odświeżone 4x z wydajniejszymi podzespołami (2x1.4 krait rozkłada tegrę 3).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z gier na telefonie to u mnie królują szachy ;) Chodzi mi o to, żeby urządzenie działało płynnie na co dzień, nie cięło się na podstawowych aplikacjach (www, poczta, kalendarz). Zostałbym przy iOS, ale duże ekrany kuszą…

Wysłane przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, a w jakim sklepie się nim bawiłeś ? Bo z chęcią bym go na żywo zobaczył. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warszawa, Saturn CH Arkadia

Edytowane przez Raciborski
    Regulamin pkt. 4.6 Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jakiej jest cenie w Saturnie ? I ciekawe czy we Wrocławiu też już mają ?

Edit:

Jak jest cena w Saturnie ? Na Komputronik.pl jest za 1299 zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile pamiętam to także 1299. Najtańsi to oni nie są…

Wysłane przez Tapatalk

Edytowane przez Raciborski
    Regulamin pkt. 4.6 Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem że będą mieli drożej, L9 kosztuje 1099 zł. Na naszym popularnym serwisie aukcyjnym są trzy sztuki, dwie po 1199 zł., a trzecia za 1299 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    są trzy sztuki, dwie po 1199 zł., a trzecia za 1299 zł.

Powoli zaczyna się pojawiać w ofertach sklepów, i to w atrakcyjnych cenach. Np. w tradycyjnie drogim Merlinie za jedyne 1149,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

allegro zalane nexusami 4 za 1100-1200zł w wersji 16gb . Ta cena l9 II jednak jest lekko nie halo na ich tle...

poczkeamy na wysyp na alelgro- l9ka jest do upolowania czasem ponizej 700zł i to jest juz dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi