Skocz do zawartości
M@jkel

LG L9 II (D605) - opinie, testy

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem też o Nexusie, wiadomo - lepsze wsparcie, lepsze parametry. Jednak ku L9 II skłania mnie wyraźnie mniejsza obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też czekam na ten telefon podobno ma być w 4 kwartale w t-mobile i innych sieciach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

parę pytań?

czy nie wiecie czy L9II będzie miał Bluetooth 3.0 czy jak w niektórych specyfikacjach na necie 4.0?? Czy Bluetooth 4.0 nie wymaga androida KitKat??

Czy pozycjonowanie to tylko GPS z A-GPS?? czy też korzysta z ruskiego Glonass'a??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś się orientuje czy ten telefonik ma diodę powiadomień?

Przeglądałem instrukcję i nic takiego nie znalazłem. Martwi mnie to bo bardzo mi zależy na diodzie powiadomień.

LG fajnie rozwiązało tą kwestię w L3 II, L5 II i w L7 II. W przycisku jest dioda wielokolorowa. Myślałem, że będą ten

pomysł kontynuować w kolejnych modelach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Z tego co czytałem na zagranicznych forach niestety telefon nie ma diody powiadomień (szkoda też, że zrezygnowali z fizycznego przycisku "głównego") dodatkowo bateria ma pojemność 2150 mAh a nie 2460 mAh jak można spotkać w niektórych specyfikacjach na

Edytowane przez Raciborski
    Regulamin pkt. 4.6 Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

Diodę powiadomień można zastąpić programem LG notifications (z marketu), wystarczy root. Co do przycisku głównego, to mi po przejściu z L9 na F5 go nie brakuje (a trochę się tego bałem), bo do wszystkiego da się przyzwyczaić :)

@TurboDymoMan LG F5 też ma bluetooth v4, więc KitKat nie jest wymagany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy po zrobieniu roota nie traci się gwarancji?

Czy ten program LG notifications pracuje dobrze i stabilnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

Traci sie gwarancje, ale 'odkrecic' roota to nie jest problem.

Lg notifications uzywalem wczesniej na L9, teraz na F5 i nie ma problemow.

[email protected]@[email protected] z LG F5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś może jak L9 II trzyma sygnał ? Szczególnie czy nie krztusi się jak siła sygnału spada ? I jaka jest jakość połączeń klasycznych i na głośniku ?

I ile tego RAMu tam zostaje ? Ta nakładka LG dużo RAM'u pożera ? Bo w L9 II jest tylko 1GB.

Zacząłem na niego i na model F7 patrzeć jako na alternatywę dla Optimus G :) Miałbym wymienną baterię i slot na karty czego w G mi brakuje a do tego 200 zł w kieszeni.

W gry 3D nie gram ale jestem ch***ki mam 100-200 aplikacji na telefonie nieraz ;) To 1GB styknie do płynnego działania ? Motorola Defy na CM 7.2 z setką aplikacji działa mi w 98% poprawnie pomijając sporadyczne przycinki ale tutaj jest inna nakładka, procek itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy warto zainteresować się tym telefonem w porównaniu z Optimusem G ? na plus L9II przemawiaja troszeczke mniejsze wymiary ;-) do codziennego uzytkowania specyfikacja L9II jest dla mnie wystarczająca - szkoda, ze nie ma tej diody powiadomien.. Czy ekran jest ten sam, co w Optimusie G ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi