Skocz do zawartości
M@jkel

LG L9 II (D605) - opinie, testy

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Android 4.4 dodałby mu pewnie dodatkowe dwa rdzenie i 1 GB Ramu i pewnie jeszcze przybyłoby MegaPixeli w aparace wraz z nową wersją Androida... przeciez te Androidy czasem nic nie wnosza.. a jezeli ma dostac aktualizacje polepszajaca prace na baterii czy polepszająca jakość zdjęć to na pewno dostanie.. a poza tym, skoro ktoś znalazł się już na forum to w dziale każdego telefonu jest masa ulepszeń i dodatków do danego modelu, rozwiązująca wiele problemów.. Jakoś nowy Android w S3 nie spowodował, że TW działa płynniej i sie nie laguje a wejście do Dialera dalej trwa kilka sekund...

---------- Post dołączono o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

W załączniku kilka zdjęć zrobionych S4 mini :

Postimage.org / gallery - 20131008 104353, 20131008 104401, 20131008 104408, 20131008 104710

oraz L9 II:

Postimage.org / gallery - 20131008 104808, 20131008 105604, CAM00015, CAM00018, CAM00021

Zdjęcia samych telefonów wykonane SGS2. Wszystko wykonane przeze mnie, na szybko, przed chwilą.

Światło lipne, bo w sklepie. Na pierwszy rzut oka zdjęcia są podobne, choć ze wskazaniem raczej na S4 mini, po przybliżeniu widać dlaczego ;-) aczkolwiek rewelacji tez nie ma, jak to się niektórzy ekscytują. Stary S2 z tej trójki wypadł chyba najlepiej.

Sądzę, żę przy dobrym oświetleniu / na dworze jakość zdjęć z S4mini i L9 II byłaby tak samo dobra, ponieważ we właściwościach widać, że L9 II miał o wiele dłuższy czas naświetlania niż S4mini, stąd jego zdjęcia są mniej wyraźne, bo dłużej rejestrował drgania ręki, czyli S4 mini lepiej działa w słabszych warunkach na to wygląda.

Edytowane przez Skoorbi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up niektórzy wolną nie mieć telefonu który po wydaniu został po prostu porzucony przez producenta... a niestety LG oprócz swoich flagowych telefonów raczej niczym innym się konkretniej nie zajmie. Nie jestem uprzedzony do L9 II dzisiaj w saturnie pobawiłem się nią trochę, ekran nie wiem czemu wydał mi sie lepiej wykonany, jaśniejszy i ostrzejszy od Lg G. Po obejrzeniu próbnych zdjęć i przybliżeniach, śmiem twierdzić że aparat w L9 II jest lepszy od G. G ma jakoś blade, szumiaste i trochę rozmyte fotki. Te same warunki a L9 II lepiej sobie radzi. Chociaż nie wiem czy Nexus bardziej nie byłby lepszym wyborem od s4 mini i l9 II ... Jakoś zdjęc rewelacyjna jak i filmów, tylko surowy system jakoś taki brzydki... no i nie ma radia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem, że L9 II ma sie pojawic w połowie paź w plusie, może ktoś potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dostac sms od konsultanta, jak tylko L9II pojawi się w ofercie plusa, wiec dam znac, jak cos sie ruszy, ale poki co to w plusie nic nie wiedza ;-)

Jest jeszcze informacja na pewnym portalu, ze telefon ma się pojawić w połowie pazdziernika w ofercie Plusa.

Edytowane przez Skoorbi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjecia jak widziales pewnie pozostawiaja teoche do zyczenia... na youtube sa niby probki filmow ale mam wrazenie ze te same filmy ogladalem jako probke mozliwosci starszego L9, wiec nie ufalbym temu... natomiast zaskoczyla mnie marna jakosc zdjec Optimusa G, jezeli L9II to nizszy model ktory powinien robic niby gorsze zdjecia i filmy, to to jest jakas masakra, kilkuletnie telefon. 2MP potrafily robic ladniejsze zdjecia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobre fotki i filmy robi o dziwo... nexus 4 który jest produkcji LG i jest uważany za trochę uboższego G. Ja coraz bardziej zaczynam się skłaniać co do nexua, tylko ten surowy system jest strasznie brzydki w porównaniu do samsunga czy LG. Nie znam sie na modowaniu, nie wiem może da rade jakąś fajną nakładke wgrać czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

Ale co tu modować? Wystarczy wgrać dowolny launcher i wszystko da się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diodę powiadomień można zastąpić programem LG notifications (z marketu), wystarczy root. Co do przycisku głównego, to mi po przejściu z L9 na F5 go nie brakuje (a trochę się tego bałem), bo do wszystkiego da się przyzwyczaić :)

@TurboDymoMan LG F5 też ma bluetooth v4, więc KitKat nie jest wymagany.

A w jaki sposób miałby działać program LG notifications w L9 II?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi