Skocz do zawartości
M@jkel

LG L9 II (D605) - opinie, testy

Rekomendowane odpowiedzi

@Erelas

Np. SGS4 mini, nad którym się zastanawiałem ma 256 PPI, a pikseli nie widać w ogóle, byłem zaskoczony jego jakością. Kolory IMO też są trochę lepiej nasycone w Samsungu. Ale dla jednych to wada, dla innych zaleta.

Tylko, ze jak widziałeś na co stać L9II a później trzymasz w reku S4mini to zastanawiasz się, czy ktoś prysnął Tobie w oczy mydłem, czy może się dymi w sklepie ? W S4mini ten wyswietlacz jest nędzny, wszystko wydaje sie rozmyte rozmazane, nieostre. Rozważałem długo zakup S4mini lub L9II, ale dostalem okazyjnie Optimusa G. Natomiast przykładając SGS2 do S4mini to nawet S2 z PenTile ma ostrzejszy i ładniejszy obraz. Poza tym jak zmierzyłem linijką szerokości ekranów... s4mini ma o prawie 4mm węższy obszar roboczy niż S2. Jezeli komuś nie zależy na aparacie, to L9II jest świetnym telefonem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wciąż strasznie się wacham między LG L9 II a XP SP, chyba poczekam aż wyjdzie u operatorów i wezmę ten tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Erelas

L9 II już jest w Plusie i chyba Play.

Ja czekam aż stanieje i też go biorę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PeterD

W Auchan ostatnio widziałem białą wersję L9II za 1099zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LoCtoR
    Wciąż strasznie się wacham między LG L9 II a XP SP, chyba poczekam aż wyjdzie u operatorów i wezmę ten tańszy.

A jak będą w tej samej cenie to który weźmiesz? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Skoorbi

masz rację, nie wiem czym się zachwycałem :D S4 mini miał super wyświetlacz, ale jeszcze zanim kupiłem LG L9 II.

Wczoraj przy okazji zakupów skoczyłem do jednego ze sklepów znanej sieci i porównałem wyświetlacz mojego LG z S4 mini i nawet z S4.

Po tym porównaniu utwierdzam się w przekonaniu że wyświetlacz w LG jest doskonały.

Co do rozmiaru, wyświetlacz s4 mini mi też wydawał się jakiś mały jak na 4,3".

Postaram się wrzucić fotki w weekend i zobaczycie jak wygląda kwestia aparatu. Dziś i jutro mogę nie mieć czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

Przetestuje go ktoś?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testy, robiłem na Antutu:

Generalnie nad parametrami nie będę się rozwodził, są takie jak podane przez producenta.

Procek 1404 MHz - bo ktoś miał wątpliwości co do taktowania procesorów w LG.

Podaję wyniki:

HTC One: 25651

Samsung Galaxy Note: 20789

Sony Xperia Z: 20766

Google Nexus 10: 19485

Samsung Galaxy S3: 17956

Google Nexus 4: 16793

HTC One X: 15756

LG L9 II: 14161

Samsung Galaxy S2: 10576

Niby niska pozycja, ale trzeba zaznaczyć, o ile droższe są telefony wyżej w rankingu. Nie widzę tu niczego z niższej-średniej półki, bo do takiej chyba trzeba zaliczać L9II.

Np. od galaxy S3, L9 II wygrywa w kategoriach: Dalvik, 3D Grphics, Storage I/O, Database I/O.

Jakby ktoś coś krytykował, to niech sobie daruje. To był pierwszy benchmark który robiłem.

Mimo wszystko mam nadzieję że pokaże doskonały stosunek Cena/jakość tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plus zdjęcia. Robione przed południem, przy pochmurnej pogodzie.

post-267967-1425573219086_thumb.jpg

post-267967-14255732192039_thumb.jpg

post-267967-14255732193158_thumb.jpg

post-267967-14255732194222_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pique

Mógłby kolega sprawdzić programem CPU Z jaki tam siedzi procesor? Na wiki pisze że ma on 4 rdzenie ponieważ to jest snapdragon 400 8230 czyli 4x1.4 a nie MSM 8230 2x1,4GHz. Źródło http://http://pl.wikipedia.org/wiki/Qualcomm_Snapdragon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi