Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze spisuje się z Tłumaczem Google i Moon Readerem.

Jakie aplikacje jeszcze pozwalają korzystać z tej funkcjonalności?

Samsung Galaxy S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Sprawdziłem w połączeniu z Handcent sms i tłumaczem google. Działa świetnie ;)

Edytowane przez Hunter-sw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś w kilku słowach napisać jak korzysta się z funkcji text to speach w Moon readerze. Szukam już dobrą chwilę w internecie i nic nie udaje mi się znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia/różne/pokaż przycisk mowy na pasku.

Wtedy po tapnięciu w ekran masz już na dolnej belce przycisk czytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam takiej pozycji w ustawieniach "pokaż przycisk mowy na pasku" - może jest ona dostępna w wersji płatnej tylko?

---------- Post dołączono o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Tak właśnie jest. Kupiłem aplikacje i takie menu jest. Specjalnie sprawdzałem w opisie aplikacji jakie są dodatkowe funkcje w wersji płatnej i nawet się nie zająknęli. To irytujące, że bardzo często twórcy aplikacji na Androida poświęcają mnóstwo czasu na stworzenie zaawansowanych funkcji a nie chce im się poświęcić paru godzin na porządnego manuala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeden mały problem, ponieważ piszę że trzeba ściągnąć ok 90 MB, tylko jest taki jeden szkopuł to megasy lądują w pamięci wewnętrznej telefonu, mianowicie na wifi mam ograniczenie do 512kb/s wiec po 10 min ( było wtedy 33%) myślę sobie wyłączę to ograniczenie przezornie wszedłem zobaczyć ile mam miejsca w telefonie (taki mam nawyk, że sprawdzam ilość wolnego miejsc kilka razy dziennie) a tam mi zjadło 20 MB, odinstalowałem program i 20MB wróciło. , w tym momencie powinienem rzucić kilka brzydkich słów o programistach, ja się pytam czy oni słyszeli kiedykolwiek o kartach SD. Milestone to nie SGS, że można tyle ładować danych ile wlezie do pamięci wewnętrznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd masz taką informację, że "te megasy" instalują się w pamięci wewnętrznej telefonu?

Trzeba było poczekać do końca instalacji aplikacji i głosu... to byś sam się przekonał, że jest inaczej ;)

IVONA Text-to-Speech HQ zajmuje 2,56 MB pamięci,

IVONA Maja Polski beta zajmuje 11,56 MB pamięci.

Reszta, czyli 72,86 MB znajduje się w folderze na karcie pamięci... ;)

P.S.

w/w ilości danych po zainstalowaniu aplikacji na HTC Desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moon+ Reader nie obsługuje plików PDF, a to podstawa. PDF-y ładnie czyta IVONĄ ezPDF Reader . Kosztuje tylko 2,73zł, więc warto olać pirata i wesprzeć twórców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi