Skocz do zawartości
pogow

[4.1.2 JB] N7000XXLT4 240Dpi v2.3 - Aroma instaler, wpełni rooted-deodexed-zipaligned

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na pewno dostane ♥♥♥♥ki że wszystko jest juz na forum, wystarczy poszukać, ale zapytam tu. :P

Mam oryginalnego JB 4.1.2 który zaktualizował mi się sam. tzn tel sam sobie ściągnął i zaktualizował.

Nic nigdy przy nim nie grzebałem. Jednak zaczyna mnie męczyć jego mułowatość.

Czy wystarczy że postąpie zgodnie z instrukcją w 1 poście? czy musze dodatkowo zmieniać karnela, a może coś jeszcze.

z Góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cosby

Najpierw zainstaluj stosowny kernel - inaczej nie odpalisz instalki romu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29

Testuję ten Rom od momentu kiedy się pojawił na XDA i co mogę powiedzieć jak dla mnie idealny mega konfigurowalny oszczędny jeśli chodzi o baterie zero lagów. Sledzę wątek i czekam na aktualizacje bo brakuje mi tablet mode i dostosowanego dialera. Zostanę póki co przy wypieku Tkari4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pogow

Przecież tablet mode jest - po zainstalowaniu Xposed Installer (przez Aroma) można uruchomić moduł Xposed TabletUI (1.0).

Co do stosownego kernela to najlepiej kernel PhilZ może być wersja dla XXLT6.

Edytowane przez pogow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29
    Przecież tablet mode jest - po zainstalowaniu Xposed Installer (przez Aroma) można uruchomić moduł Xposed TabletUI (1.0).

Co do stosownego kernela to najlepiej kernel PhilZ może być wersja dla XXLT6.

Owszem ale np: lista połączeń w przypadku pierwszego połączenia jest ucięta. Stąd autor umieści w nastepnym romie dialler z note 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Platun

Siemanko, wie ktoś jak to zainstalować na ROM'ie Asylum? ponieważ jak zrobię wipe data itd to przechodzę do instalacji romu wybieram wszystko tak jak należy (XEO, aplikacje itd) ale po chwili ok 2min telefon się sam uruchamia ponownie i załącza się Asylum ;/

poradziłem sobie i testuje :) jednak niestety pierwsze co wynalazłem to jak chcę wyłączyć aparat to soft łapie freeza na dłuższy czas i nic nie da się zrobić trzeba odczekać swoje ;/ szkoda bo soft jak już się rozhula to naprawdę dobrze sobie radzi :)

Edytowane przez Platun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29

To znaczy że wipe się nie robi. Wszystkie wipey robisz ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29

Zainstaluj jakiś inny kernel dedykowany na Nota wejdź w recovery i wtedy zrób full wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi