Skocz do zawartości
pogow

[4.1.2 JB] N7000XXLT4 240Dpi v2.3 - Aroma instaler, wpełni rooted-deodexed-zipaligned

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam inny problem, jedynie na tym ROMie udao mi się dojsc do efektu ze mimo moich bazgrołów pisakiem telefon rozpoznaje co napisałem. Ale udało mi się to tylko jeden raz i w tym momencie zrobiłe backup w CWM.

Obecnie jak przeinstalowałem rom to nie moge skonfigurować odczytywania pisma ręcznego, nie mam pojecia które opcje trzeba zaznaczyć aby uzyskać ten efekt. po przywróceniu backup z cwm nie ma wszystkich programów ale rozpoznaje pismo.

Macie może jakieś propozycje jak to poustawiać przy pierwszej instalacji?

oto jak to działało u mnie przed przeinstalowaniem systemu.

http://www.youtube.com/watch?v=br_OfuhG9fQ

.... tematu nie było, juz rozwiązałem problem.

Edytowane przez tatadoor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    conhis

Hej.

Piszecie Panowie że nie ma lagów, no to ja mam właściwe ciągle lagi. Odpalam przeglądarkę ( nie ważne jaką) klik na pasek adresu ok 1,5 sekundy myśli, pyk jest klawiatura. Nie instalowałem zbyt wiele na nim, ale na romie Mirasa było więcej i działał bez zadyszki, a teraz większa gierka w pamięci i już nawet odpalić się jej nie da. Początkowo myślałem że to wina konfiguracji podczas instalacji, ale kilka reinstalek w różnych konfiguracjach i jest tak samo. No i ramu mam ciagle min 700MB na 862 MB wolnego. Czyszczenie pamięci pomaga na chwilę, tzn, ubywa zajętości do ok 460 ale po kilku minutach już nadal jest prawie 600MB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Ramem się nie przejmuj. Natomiast co do lagów - to był mój główny powód rezygnacji z romów TW (na rzecz CM). Ewentualnie spróbuj moda o nazwie Crossbreeder (musisz pogooglać). Ostatnio odkryłem to i ponoć czyni cuda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Platun
    Zainstaluj jakiś inny kernel dedykowany na Nota wejdź w recovery i wtedy zrób full wipe.

Hmmm tylko teraz jaki dedykowany kernel dla Nota pod ten soft ściągnąć, żeby to działało bez problemów ? Orientujesz się może ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29
    Hmmm tylko teraz jaki dedykowany kernel dla Nota pod ten soft ściągnąć, żeby to działało bez problemów ? Orientujesz się może ?

Proszę:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2181599

Zainstaluj sobie tego kernela zrób restart recovery Full wipe i zainstaluj sobie tego roma. Daj znać co i jak.

Edytowane przez dibo29

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Platun

Niestety, dalej jest to samo ;/ Zawiesza się przy próbie wyjścia z aparatu, a do tego potrafi się telefon dość często zawieszać ;/ Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną na większości softów jest to samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstaluj orginalny przez odin i sprawdz czy też tak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

A ja nie potrafie podczas instalacji ustawic transparentnego status bara i widgetu pogody, daje fulltransparent, a jest semi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po instalacji romu nie moge ustawic wlasnej tapety w jej oryginalnym rozmiarze tylko automatycznie jest kadrowana.. jakies sugestie oprocz zmiany launchera? google mi nie pomoglo.

Edytowane przez kuuubek18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeinstaluj go, albo same apki do galerii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi