Skocz do zawartości
pogow

[4.1.2 JB] N7000XXLT4 240Dpi v2.3 - Aroma instaler, wpełni rooted-deodexed-zipaligned

Rekomendowane odpowiedzi

mistan

A dlaczego nie możesz przetestować na wbudowanej (czy doinstalowanej) Google Maps?

Wyłącz w opcjach GPS "użyj sieci bezprzewodowej" i testuj

Edytowane przez mistan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co? GPS działa. Automapa nie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie rom ładny acz nie za szybki w porównaniu do customów opartych na czystym androidzie czy nawet na stockowym XXLT9. Zauważyłem że spore znaczenie ma konfiguracja w momencie instalacji. Dwa razy instalowałem i po drugiej instalacji przy uważniejszym wyborze aplikacji jest szybciej.

Na benchmarku Antutu po skromniejszej w aplikacje instalacji rom osiągnął 15755 pkt. Wiem ze nic to nie znaczy ale faktycznie teraz jest płynniej niż po pierwszej instalacji.

Co do rozdzielczości... hm... musze się przekonac do takiej rozdzielczości. Szkoda ze nei da sie tego zmienić w ustawieniach. Osobiście wolę większe ikony itp...

Zapewne da się jeszcze sporo wywalić ze śmieciowych aplikacji... potestuję ten rom.

Edytowane przez Ziółek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem z automapa rozwiązany. Miałem coś w ustawieniach nie tak. Wróciłem do ustawień fabrycznych Automapy i działa aż miło :)

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziółek jak dla mnie to kiepski ROM. Podchodziłem do niego 2 razy. Nie porównuj nigdy STOCK'a i pochodnych do ROM'ów opartych na czystym androidzie.

PS. Jeśli lubisz cyferki to mój obecny ROM w tym pseudo-benchmarku osiąga wartości powyżej 17 tyś..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ziółek jak dla mnie to kiepski ROM. Podchodziłem do niego 2 razy. Nie porównuj nigdy STOCK'a i pochodnych do ROM'ów opartych na czystym androidzie.

PS. Jeśli lubisz cyferki to mój obecny ROM w tym pseudo-benchmarku osiąga wartości powyżej 17 tyś..

Oczywistym jest ze je (romy) porównuję ponieważ z punktu widzenia zwykłego użytkownika nie ma znaczenia aspekt techniczny a tylko użytkowy. Wiem że są to zasadniczo różne oprogramowania ale w sumie sprowadzają się do tego samego przeznaczenia. :)

Jakiego obecnie używasz romu ? Zapodaj to chętnie protestuję bo jestem na etapie sprawdzania wszystkiego co wyprodukowano na notka. :)

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zerknij w sygnaturę..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi