Skocz do zawartości
bed

Zakup wewnątrz aplikacji niemożliwy

Rekomendowane odpowiedzi

bed

Witam,

to mój pierwszy post na tym forum ale mam nadzieję znajdę tu kompetentne odpowiedzi od prawdziwych pasjonatów androida :)

Mój problem wygląda następująco:

Od ponad roku jestem szczęśliwym posiadaczem htc desire, wszystko hula fajnie ale po raz pierwszy chcę dokonać zakupu wewnątrz aplikacji (iFiszki+ Hiszpański - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miquido.ifiszki.spanish&hl=pl) i mam z tym problem. Po otwarciu apki wyświetla mi się komunikat "urządzenie nie obsługuje zakupów wewnątrzaplikacyjnych. Nie ma możliwości zakupienia dodatkowych pakietów słówek". Czy ktoś ma pojęcie co może być nie tak? W sofcie telefonu nic nie grzebane, android 2.3.3. Czy trzeba to jakoś specjalnie odblokować w ustawieniach telefonu? Usunąłem nawet avasta i też nie pomogło. Kontaktowałem się z supportem apki jednak nie wiedzieli jak pomóc..

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc, nie znalazłem żadnego godnego zamiennika do tej aplikacji :/

Pozdrawiam!!!

EDIT: Google oczywiście tez przewertowałem jak mogłem i nie znalazłem odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Masz sklep Google Play czy Android Market? Jeśli Market to pobierz najnowszą wersje Google Play. Mi po odpaleniu działa oke i da się kupić.

Via Tapatalk²

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi