Skocz do zawartości
dr.no

Problem z blokowaniem ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

dr.no

Witam. Mam pewien dosyć irytujący mnie problem z blokadą ekranu. Po zablokowaniu się ekranu muszę kilkukrotnie wciskać środkowy klawisz aby pokazał się ekran i możliwość odblokowania telefonu. Czasem wystarczy wcisnąć 2x a czasem i 7x. Po wyjęciu karty sim jest znacznie lepiej. Czy to wina telefonu czy karty sim? Czasem zdarza się, że telefon jakby "gubił" połączenie z kartą sim i po chwili wszystko wraca do normy.

Też tak macie?

Telefon nowy, z salonu Plusa i niestety z brandowanym softem JG3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdz naciskanie innm przyciskiem niz HOME, u mnie ekran wlacza sie rowniez po nacisnieniu lewego i prawego przycisku.

Co do karty sim trudno powiedziec, zazwyczaj to problem softu w telefonie. Moze kup taktaka albo heyaha za 5zl , wsadz i zobacz czy telefon tak samo bedzie gubil polaczenia z karta sim. I5800 nie ma simlocka wiec mozna przetstowac na dowolnej karcie sim w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słaby zasięg? Reaguje jakby się czymś zajmował... podobnie jest jak w SetCpu ustawisz 83MHz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dr.no

Na przyciski reaguje podświetlając ekran ale tło zostaje czarne. Do ekranu blokowania podświetla czasem po 1 próbie a czasem i po 10. Z połączeniami nie mam problemu, ale zdarza mu się gubić kartę(pojawia się przekreślone kółko na górnej belce). Po chwili wszystko wraca do normy. Zasięgu nie gubi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ale zdarza mu się gubić kartę(pojawia się przekreślone kółko na górnej belce). Po chwili wszystko wraca do normy. Zasięgu nie gubi.
    A jedziesz na necie 3G? bo jak tak to norma. Polecam przelaczyc sie na 2G, duzo bardziej stabilne i oszczedza baterie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dr.no

3G wyłączone przez APNdroid. Próbowałem teraz z karta Ery(co prawda nie aktywną) i jest poprawa ale też ekran reaguje z małym opóźnieniem. Po przesunięciu palcem ekran robi się czarny i zaraz pojawia się ekran główny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Procesor nie wyrabia. Coś tam Ci siedzi w tle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dr.no

Oprócz TasKillera nic nie mam włączonego. Telefonu używam raczej zgodnie z jego przeznaczeniem, tj. SMS i rozmowy telefoniczne. Gry sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi