Skocz do zawartości
blazzen

lark freeme x4 10.1 recovery i rom

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowie ktoś co można wrzucić na ten tablet i jak dostać się do recovery? Kupiłem go na promocji i potrzebuje coś zmienić, bo responsywność dotyku woła o pomstę do nieba.

Edit. Po wgraniu updateu ze strony larka jest ciutke lepiej, ale nadal szału nie ma.

Edytowane przez blazzen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, że odkopuję trupa, ale mój Lark FreeMe x4 10.1 złapał bootloppa i wisi na napisie Android podczas uruchamiania. Próbowałem wejść do Recovery zgodnie z zaleceniami z infolinii technicznej Lark tj. przytrzymanie przycisku powrót i wciśnięcie reset, ale przez to tablet jedynie uruchamia się jak zwykle i wisi na napisie Android.

Według instrukcji zmiany oprogramowania w tym tablecie musi być on włączony by móc tego dokonać. Próbowałem jednak różnych innych sposobów, by komputer go wykrył, przytrzymywanie przycisku powrót i kilkukrotne naciśnięcie power i inne kombinacje które znalazłem w necie m.in. na stronach innych firm oferujących podobne tablety (Overmax itd.). Nic nie działa.

Czy jest jakiś sposób na twardy reset tego tabletu lub na zmianę oprogramowania w przypadku bootloopa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seulb

Mam dokładnie ten sam problem i nic nie można znaleźć na ten temat. Table nie posiada fizycznego przycisku głośności, gdzie można zrestartować system. Problem ze znalezieniem recovery do tego tabletu i tym samym mam śmieć na półce. Wiem, że nie jest to wysokiej klasy sprzęt, ale szkoda, że leży. Może ktoś jednak zna metodę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi