Skocz do zawartości
rammiro

Pomysły na konkursy Android.com.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ans173
    To co do tej pory tu wymyśliliście wysłałem do sponsora od Navigona. Coś pewnie wybierze...

Teraz kwestia drugiego konkursu dla "użytkowników biznesowych". Macie w ogóle pojęcie w jakim konkursie chcieli by wziąć udział biznesmeni, osoby pracujące na wyższych stołkach?

- Pomysł na aplikację biznesową jakiej brakuje Ci w korzystaniu na co dzień we własnej firmie.

- Konkurs w którym wystarczy wymienić najczęściej wykorzystywane aplikacje ułatwiające prowadzenie firmy // spotkania biznesowe.

- Opis lub film o tematyce "jak ułatwić sobie pracę w firmie używając telefonu z systemem android".

Coś takiego tylko mi przyszło na myśl. Jak coś jeszcze wymyślę to dopiszę :)

EDIT:

Czytając teraz pierwszy post nie wiem czy dobrze zrozumiałem odbiorce danych konkursów, mają to być biznesmeni z różnych branż, czy z tych konkretnych (marketing, PR itd).

Jeśli mają to być spece od marketingu to można by im postawić całkiem wysoko poprzeczkę bo się takimi rzeczami zajmują na co dzień, np:

- Daj upust swojej wyobraźni i stwórz banner reklamowy / hasło promujące system android i daną markę/firmę.

- Konkurs na logo androida + danej firmy.

- Rzuć pomysł na reklamę telefonu.

- Stwórz tapetę/motyw/nakładkę/animację bootlogo dla danej firmy.

Nie wiem co tutaj można by jeszcze dodać...

Nagrodą mogło by być wykorzystanie danego pomysłu w reklamie + jakaś suma pieniężna lub najnowszy telefon danej firmy.

Jeśli to nie chodzi o to, to proszę o sprostowanie. Generalnie dość dziwny konkurs na konkurs :)

Edytowane przez ans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wooks
    Może konkurs na zrobienie najlepszej recenzji gry, gameplay bądź cokolwiek oczywiście z naszym Andkiem ;p.

Chcesz przegrać bo żadnej gry nie odpalisz na spicy ? :P Wymyślaj konkursy w których możesz wygrać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq
    może by zrobić konkurs na najlepiej skonfigurowany pulpit na androidzie o tematyce np. sponsora? Brało by się pod uwagę oczywiście wygląd ale też funkcjonalność, pomysł itd.

Popieram. Świetny pomysł. Manipulować układem i wyglądem pulpitów można na każdym androidzie więc i posiadacze słabszego sprzętu nie byli by dyskryminowani. Poza tym poszukując inspiracji śledzę temat o pulpitach użytkowników i niektóre z układów to małe dzieła sztuki. Warto by było kreatywność nagrodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powuyo

pomysł na własnoręcznie wykonany uchwyt samochodowy jest całkiem fajny. Myślę, że sam również spróbował bym swoich sił w tego rodzaju konkursie.

Odnośnie klientów biznesowych... Myślę że jakieś quizy najlepiej by tutaj sie sprawdziły. Napewno nie jakieś kręcenie filmów, aplikacje i inne tego typu. Ładny graficznie quiz byłby tutaj najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

Mi się bardzo podoba pomysł z personalizjacją pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zrobił konkurs na tapetę która będzie reklamowała forum i będzie w niej zawarty jakiś element androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

Ja byłbym osobiście za:

-projektem własnego telefonu z Androidem - wygląd, specyfikacja.

-projektem Androida, tzn. wykonanie figurki Androida dowolną techniką, bądź ewentualnie jakiś rysunek z ciekawym zastosowaniem (tak mi się to widzi). Chociaż bardziej pasuje mi figurka, wykonana np. z kawałków kartonów, potem pomalowana na zielono. Nawet na rączki mam koncept - rurki po ręczniku papierowym, takim jak używa się np. w kuchni. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amidn

Z tego co widzę, to nie obejdzie się bez konkursu na pomysł na konkurs.

Edytowane przez amidn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Odnośnie tego dla biznesmenów - sponsorem jest firma programistyczna, więc pod tym kątem patrzcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amidn

Jeśli mowa o NAVIGON'ie, to można zrobić konkurs na wymyślenie genialnego usprawnienia ich map.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x